Ttnet Online Işlem Merkezi Tivibu Menüsü hakkında yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar aranızda bilgisi olan var ise bana Ttnet Online Işlem Merkezi Tivibu Menüsü hakkında bilgi verebilir mi? Şimdiden yardımlarınız ve bilgileriniz için çok tşk ederim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ttnet Online Işlem Merkezi

Tivibu Online Işlem Merkezi

Tivibu servisine üye olarak internetten televizyon izleyebilirsiniz.

Üyelik İşlemleri İçin İzleyeceğiniz Adımlar:

-TTNet Online İşlemler Merkezi'ne girin üyeliğiniz yoksa üye olun.

-Giriş yaptıktan sonra ''Anasayfadan “Tivbu İşlemleri” bölümüne tıklayın.

-Sonra Açılan menuden ilk defa üyelik yapıyorsanız “Tivibu Başvuru” seçeneğini seçin.

-Tivibu başvuru seçeneğini seçtikten sonra ADSL hattını seçerek DEVAM'a basmalısınız.

-Tivibu kurulum dosyanızı indirin ve kendinize bir kullanıcı adı ve şifre oluşturun.

Ttnet Online Işlem Merkezi Tivibu Menüsü hakkında yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İbrahim Şahin hakkında işlem yok

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Güney'in konuk katıldığı TRT programıyla ilgili soruşturmaya gerek duymadı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin hakkında, Tuncay Güney'in, ''Büyüteç'' programına konuk olarak katılmasıyla ilgili, ''genel müdürü olduğu kurumun tarafsızlığını ve özerk yapısını ortadan kaldırmak'', ''kurumda kadrolaşma yapmak'' ve ''görevi kötüye...
  2. TTNET Tivibu Arıza bildirim numarası arayanlar

TTNET Tivibu Arıza Tivibu Arıza Numarası Merhaba Sevgili melek'ler ve TTNET Tivibu arızası yaşayan tüm arkadaşlar, bu yazımızda sizlere TTNET Tivibu iletişim bilgileri aktarıyor ve Tivibu arıza bildirim numarası veriyoruz. TTNET ile ilgili görüşleriniz ve istekleriniz için 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz. Ya da bunları iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek...
  3. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  4. Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım

selam arkadaşlar ben Tivibu Şifremi Unuttum nasıl unuttum bende bilmiyorum bir yere not almıştım ama o not aldığım kağıdıdı kaybettim acaba aranızda bana bu konuda yardımcı olacak biri var mı? Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım edin!
  5. Tivibu Sürekli Donuyor yardım edin

Arkadaşlar merhaba benim yardımlarınıza acil tarafından ihtiyacım var bende ki Tivibu Sürekli Donuyor ne yapmam lazım bunun bir çözümü olmalı ama ne:S

Sayfayı Paylaş