gebe
  1. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tuğbada ihanete uğradı

Konu, 'Magazin' kısmında melisanur tarafından paylaşıldı.

ihlamurlar altinda [​IMG]

`IHLAMURLAR ALTINDA` ADLI DİZİNİN GÜZEL OYUNCUSU TUĞBA BÜYÜKÜSTÜN’ DE İHANETE UĞRAYANLARDAN!..

Geçtiğimiz sezona damga vuran dizilerin arasında “Ihlamurlar Altında”da da vardı. Sevilen dizinin başrol oyuncularından Bülent İnal ile Tuğba Büyüküstün, dizinin çekimleri sırasında başlayan dostluklarını aşka dönüştürmüşlerdi. İkilinin aşkı dizi sürdükçe devam etti.

Bir gün, Tuğba Büyüküstün, sevgilisi Bülent İnal’ı başka bir kadınla yakalıyor. Tuğba kendisine yapılan bu ihaneti affetmeyerek bu aşka son noktayı koyuyor… Bülent’in bütün çabalarına rağmen Tuğba bu ihaneti affetmiyor. Bülent İnal daha sonra bir arkadaşı sayesinde Beren Saat ile tanışıyor… Bu ikili daha sonra birlikte olmaya başlıyor. Bu aşk başladıktan sonra da Beren Saat, Tuğba Büyüküstün’e mesaj çekerek “Lütfen bundan sonra Bülent’i arama çünkü benimle beraber!..” diyor. Bu aşkı bitiren Tuğba Büyüküstün, bu mesajı alınca çok şaşırıyor.

Sonrasında “Bu aşkı Beren Saat bitirdi.” haberleri çıktı. Yalnız herkes yanlış biliyor! Bu aşk Beren Saat yüzünden bitmedi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bizene yaa :D:d. milletin derdi oldular :p

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

süpersın sana delıler gıbı hayranımmmmmmmmmmmmmmmmmm

4. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yazıkkkkkk...ihaneti hiç bi kadın haketmiyo

Tuğbada ihanete uğradı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İhanete uğramamak için güzellik yetmez

İhanete uğramamak için güzellik yetmez

Birçok kadının, Hülya Avşar gibi güzel bir kadının bile aldatılabildikten sonra kendilerinin de aldatılacağına inanması yanlışmış! İlk kitabı 'VitrinSİZsiniz' ile ses getiren İmaj ve İletişim Uzmanı İnci Yeşilyurt, 'aldatılma' olgusunu, Türkiye'den iki önemli ismi örnek vererek yorumladı. Birçok kadının, Hülya Avşar gibi güzel bir kadın bile aldatılabildikten sonra kendilerinin de...
  2. İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra....

İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra....

Kesin olarak aldatıldığınızı öğrendiniz ve dünyanız başınıza yıkıldı peki ya sonra? Ne yapacağınızı nasıl davranacağınızı bilemiyor ve ilişkiniz konusunda sağlam karar veremiyorsunuz bence bu çok normal çünkü girmiş olduğunuz şokun etkisiyle zaten o anda hiçbir kadın sağlam düşünemez... Belki birazdan vereceğim bilgilerle ilişkinize yön verecek kararları alırken yardımcı olabilirim o yüzden...
  3. ihanete ugradim

ihanete ugradim

ben malesef güzel bi ani anlatamicam 2 hamilelik gecirdim ikisindede aldatildim ve hep ayni kadinla aldatildigimi ilk ögrendigim gün kizima 3 aylik hamileydim ve daha 5 aylik evliydim bi gün esimi ise göndermek icin kalkmistim saat 05 te bi baktim esime msj gelmis bende is arkadasindan sandim is yok diye bi msj bekliyordum mesaji actim ve karsima ask mesaji cikti askim yarin ögleden sonra beni...
  4. Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

brad pitt, brad pitt haberleri, brad pitt angelina jolie Sevgili melekler, nişanlısı Angelina Jolie’nin son filmi “Maleficient”in Los Angeles’taki galasına katılan Brad Pitt saldırıya uğradı. Görgü tanıklarının anlattığına göre, izleyiciler için ayrılan alandan kırmızı halıya atlayan bir kişi Brad Pitt’e dokunduğu anda korumalar tarafından etkisiz hale getirildi. Hollywood’daki El Capitan...
  5. Survivor Nagehan ihanete uğradı

Survivor Nagehan ihanete uğradı

Tv 8 ekranlarının yarışma programlarından biri olan survivor da kıyasıya mücadele eden yarışmacılardan Nagehan, kocası tarafından ihanete uğradı. Şu sıralar olayın şokunu henüz atlatamayan Nagehan Karadere, yarıştığı sıralar kocasının başka bir kadına gönderdiği çıplak resimlerini ve videolarını öğrenince büyük bir şoka uğradı. Olayın ayrıntıları ile ilgili bilgiler ise şöyle; Survivor...

Sayfayı Paylaş