gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Tükendi İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Yollar tükensin yolar bitsin Güzelliği örten örtüler kalsın Zamanlar bir adım dünya bir karış
    Ötelerden haber verenler gelsin
    Yolcuyum yolcuyum dünden bu güne
    Çiçekler dökülür heybelerimden
    Bir ince hikmeti çekip çıkarmak
    Uzayan geceden derinliklerden
    Dillerin sözlerin durduğu yerde
    Ben bir yar isterim yar olsun bana
    Üşürüm iklim söndüğü yerde
    Rahmetin sahibi yar olsun bana

Tükendi İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tükendim...tükettim!!!

tükendim...tükettim!!!

ßiraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Yada gerçekten sewseydin beni kalbimin çığlıklarını Susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sewgim. Tükendim Tükettim Hıncımı almak için tekmeler attım sewgiye Kendime Yüreğime .. ßirçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için Ne yaptıysam olmadı ßoyun eğdim varlığınla...
  2. Kelimeler Tükendi

Kelimeler Tükendi

kelimeler tükendi kelimelerin tükendiği an tükendi yüreğim aşka kelimeler Yazamıyor artık kalemim, Dizelere dönüşemiyor kalbimin yalnız heceleri, Ayrı düşmüşler sanki Ya da sıkışıp kalmışlar gönül dağımda, Birleşemiyorlar kelimelere... Seni unuttuğumdan değil Ya da özlemediğimden! Sadece Tükendi kelimeler... Aynı kat etmek zorunda olduğum şu uzun yol gibi Ulaşamıyor ki karşıda...
  3. yollar tükensin ilahisi

yollar tükensin ilahisi

yollar tükensin yollar bitsin yolcuyum yolcuyum dünden bugüne tükensin yolları bitsin ötelerden haber verenler gelsin Yollar tükensin yolar bitsin Güzelliği örten örtüler kalsın Zamanlar bir adım dünya bir karış Ötelerden haber verenler gelsin Yolcuyum yolcuyum dünden bu güne Çiçekler dökülür heybelerimden Bir ince hikmeti çekip çıkarmak Uzayan geceden derinliklerden Dillerin sözlerin durduğu...
  4. Tükendim:(

Tükendim:(

Rüya gibi bir iş geziisinde rüya gibi dakikalar geçirdim ve İstanbula döndük ben onun arkadaşıyla oda benim amcamla tanıştı zaten olay bundan sonra başladı erkek arkadaşım benden 9 yaş büyük ama hiç bir sorun olarak algılamadık bunu ve ben yaşımdan daha olgun davrandıım için dert etmedik asla, Ama bir süre sonra Benim o ongünümü beraber geçirdiğim hoşlandığım adam hakkıkında başka başka şeyler...

Sayfayı Paylaş