gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

yollar tükensin ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yollar tükensin yollar bitsin yolcuyum yolcuyum dünden bugüne tükensin yolları bitsin ötelerden haber verenler gelsin Yollar tükensin yolar bitsin Güzelliği örten örtüler kalsın
    Zamanlar bir adım dünya bir karış
    Ötelerden haber verenler gelsin
    Yolcuyum yolcuyum dünden bu güne
    Çiçekler dökülür heybelerimden
    Bir ince hikmeti çekip çıkarmak
    Uzayan geceden derinliklerden
    Dillerin sözlerin durduğu yerde
    Ben bir yar isterim yar olsun bana
    Üşürüm iklim söndüğü yerde
    Rahmetin sahibi yar olsun bana

yollar tükensin ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın yolu ilahisi

Aşkın yolu ilahisi

Severem ben seni candan içerü Yolum vardur bu erkandan içerü Şeri’at tarikat yoldur varana Hakikat meyvesi andan içerü Tecelliden nasib erdi kimine Kimünün maksudı bundan içerü Beni bende demen bende değülem Bir ben vardur bende benden içerü Senün aşkın beni benden alubdır Ne şirin derd bu dermandan içerü Miskin Yunus gözü tuş oldı sana Kapunda bir kuldur senden içerü (Aşık Yunus emre)
  2. Canlar Feda Yoluna İlahisi

Canlar Feda Yoluna İlahisi

Canlar feda yoluna bu can kaygısı değil Sen can gereksin bana cihan kaygısı değil Canlar içinde cansın bize iki cihansın Hem din ile imansın iman kaygısı değil Yaramı yuyup sildim yaram kimdendir bildim Bendeki yâr kaygısı yaram kaygısı değil Sırrı açığa verdim saklamam gayri derdim Apaçık seni gördüm gizli kaygısı değil Derman ola mı bana derdim benim kim ona Dertli varayım sana derman...
  3. Hak Yol İslam İlahisi

Hak Yol İslam İlahisi

Kör dünyanın göz bebeğine Hak yol islam yazacağız Kuşların göz bebeğine Hak yol islam yazacağız Yola ağaca pınara Esen yele yağan kara Yağmur yüklü bulutlara Hak yol islam yazacağız Koç burcuna yay burcuna Bebeklerin avucuna Minarelerin ucuna Hak yol islam yazacağız Her kapının eşiğine Her sofranın kaşığına Yıldıza aya güneşe Hak yol islam yazacağız Her kapının eşiğine Her sofranın kaşığına...
  4. Tükendi İlahisi

Tükendi İlahisi

Yollar tükensin yolar bitsin Güzelliği örten örtüler kalsın Zamanlar bir adım dünya bir karış Ötelerden haber verenler gelsin Yolcuyum yolcuyum dünden bu güne Çiçekler dökülür heybelerimden Bir ince hikmeti çekip çıkarmak Uzayan geceden derinliklerden Dillerin sözlerin durduğu yerde Ben bir yar isterim yar olsun bana Üşürüm iklim söndüğü yerde Rahmetin sahibi yar olsun bana
  5. Tükendim:(

Tükendim:(

Rüya gibi bir iş geziisinde rüya gibi dakikalar geçirdim ve İstanbula döndük ben onun arkadaşıyla oda benim amcamla tanıştı zaten olay bundan sonra başladı erkek arkadaşım benden 9 yaş büyük ama hiç bir sorun olarak algılamadık bunu ve ben yaşımdan daha olgun davrandıım için dert etmedik asla, Ama bir süre sonra Benim o ongünümü beraber geçirdiğim hoşlandığım adam hakkıkında başka başka şeyler...

Sayfayı Paylaş