gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

tulum şıklığı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Tulumlar koleksiyonların başını çekerken benimde çok hoşuma gidiyor.Fazla kısa olmayan modeller yaz- ilkbahar akşamları için veya özel bir gece için mükemmel şık olabilir.Hem sıradan olmazsınız hem de modadan uzak kalmazsınız. Ama tulumlarda şöyle bir detay var ki eğer gerçekten kısa boyluysanız hiç hoş durmuyor ve ben böyle modelleri topuklu ayakkabılarla daha feminen buluyorum.

Modacı Hanımlar siz tulumları beğeniyor musunuz?

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tulum şıklığı
    çok hoşlar bence emegine saglık tatlım

3. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tulum şıklığı

benim pek tercihim değil..:)
    teşekkürler..:)

tulum şıklığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tulum

Tulum

İçine mal konan kaba, insanın karnına yahut mala ya da bayağı bir insana; Yağ ve bal tulumu görmek, insanlara ilim öğrenmeyi ve takvayı emredip, kendisi tersini yapan kimseye; Su tulumu kişinin eşine, içinde su bulunması eşinin hamile kalmasına, zenginliiğe yahut yolculuğa, Bal tulumuna rastlamak, ahmak bir kimseden mala nail olmaya, yağ tulumuna rastlamak ise şerli ve inancı bozuk birinden...
  2. Şıklık

Şıklık

Rüyada şık olmak, toplum hayatında ve aşkta başarıdır.
  3. tulumla şıklık modası

tulumla şıklık modası

Tulumlar koleksiyonların başını çekerken benimde çok hoşuma gidiyor.Fazla kısa olmayan modeller yaz- ilkbahar akşamları için veya özel bir gece için mükemmel şık olabilir.Hem sıradan olmazsınız hem de modadan uzak kalmazsınız. Ama tulumlarda şöyle bir detay var ki eğer gerçekten kısa boyluysanız hiç hoş durmuyor ve ben böyle modelleri topuklu ayakkabılarla daha feminen buluyorum.
  4. Tulum Modelleri

Tulum Modelleri

14 yaş tulum modelleri 13 yaş tulum modelleri Hepi şık hepsi hoş... Birbirinden güzel tulumlar siz güzel meleklerim için seçildi....Ben giyemesemde (daha doğrusu giydirmeselerde)giyenlere çok yakıştırıyorum .Helede boyunuz uzun ve ince bacaklı iseniz tam sizlere göre:tik:
  5. 2011 modasında tulum şıklığı

2011 modasında tulum şıklığı

şık tulumlar tulumlar 2011 tulumun altına ayakkabı tulum şıklığı tulum altına ayakkabı İster günlük hayatınızda, istesenizde özel bir davette, yüksek topuklu ve şık takılarınızla kombinleyebilirsiniz Melek'ler. Çünkü 2011'de tek parça şıklık yani tulumlar oldukça moda!

Sayfayı Paylaş