gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

tulumla şıklık modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

Tulumlar koleksiyonların başını çekerken benimde çok hoşuma gidiyor.Fazla kısa olmayan modeller yaz- ilkbahar akşamları için veya özel bir gece için mükemmel şık olabilir.Hem sıradan olmazsınız hem de modadan uzak kalmazsınız.
    Ama tulumlarda şöyle bir detay var ki eğer gerçekten kısa boyluysanız hiç hoş durmuyor ve ben böyle modelleri topuklu ayakkabılarla daha feminen buluyorum.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Woooww diyorum yaa:DSüpermiş bu...Eşim izin verse böyle giyinmeme hemen giyinirim desem yalan olur:DBen tarzımdan memnunum:DAma buda süpermiş:meçhul:hee

tulumla şıklık modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tulum

Tulum

İçine mal konan kaba, insanın karnına yahut mala ya da bayağı bir insana; Yağ ve bal tulumu görmek, insanlara ilim öğrenmeyi ve takvayı emredip, kendisi tersini yapan kimseye; Su tulumu kişinin eşine, içinde su bulunması eşinin hamile kalmasına, zenginliiğe yahut yolculuğa, Bal tulumuna rastlamak, ahmak bir kimseden mala nail olmaya, yağ tulumuna rastlamak ise şerli ve inancı bozuk birinden...
  2. tulum şıklığı

tulum şıklığı

Tulumlar koleksiyonların başını çekerken benimde çok hoşuma gidiyor.Fazla kısa olmayan modeller yaz- ilkbahar akşamları için veya özel bir gece için mükemmel şık olabilir.Hem sıradan olmazsınız hem de modadan uzak kalmazsınız. Ama tulumlarda şöyle bir detay var ki eğer gerçekten kısa boyluysanız hiç hoş durmuyor ve ben böyle modelleri topuklu ayakkabılarla daha feminen buluyorum. Modacı...
  3. 2011 modasında tulum şıklığı

2011 modasında tulum şıklığı

şık tulumlar tulumlar 2011 tulumun altına ayakkabı tulum şıklığı tulum altına ayakkabı İster günlük hayatınızda, istesenizde özel bir davette, yüksek topuklu ve şık takılarınızla kombinleyebilirsiniz Melek'ler. Çünkü 2011'de tek parça şıklık yani tulumlar oldukça moda!
  4. Abiye Tulum Modası 2013 Modelleri

Abiye Tulum Modası 2013 Modelleri

Bu konu ; 2013 abiye tulum modelleri hakkında blgiler vermektedir. Sevgili melekler, hem zarif hem değişik bir kıyafet giymek isterseniz abiye bir tulum hoş bir alternatif oalbilir. Katıldığınız toplantılarda farkınızı ortaya koymak ve şık gecelerde gözlerin sizde olmasını istiyorsanız şimdi galerimizden paylaşacağımız 2013 model abiye tulumları gözden geçirebilirsiniz. Eğer vücut...

Sayfayı Paylaş