Tüm hamişler toplandık

Ben de anlatıyım mucızem gerceklesene kadar bası medan neler gecti
Ben 2013 hazrnda evlendım. Bır s en e hıc dusunmedık denemedık. Artık bebek ıstemeye basladk sanıordukkı hem n olacak hemen kamıle kalıcm gb gelıodu. Ama malesef olmadı. Ben kızlıgımdn berı adet duzenszlgı sorunu yasıyorum. Evlennce duzelr dedıler duzelmedı polıkstık over hastasıyım. hep kıstlerle ugrastim hemde 8-9 cm kıstlerle,
Doktra hep gttım ve 3-4 ay klomen ve catlatma ıgnesı kullandm olmadı ve her kllandgmda kıst olustu. Kabus gbydı her ay yenı umut her ay husran. Haaa buarada esıme sperm testı yaptırdık sonuc hıc canlı sperm yoktu basımızdan kynar sular dokuldu. amelytı bıle dedıler ama esım ıstemedı ben 6 ay boyunca kecıbynuzu kuru verdım esıme ve muz cevız aklınza geleblcek hersey ve amelyt olmadan sonuclar duzeldı cok sukur
En son asılama dedı doktor. Klomen ve ctltma ıgnesnn sonunda asılama oldu esımın ornegi cok cok cok ıyı ckmstı olmaması ıcın uc bu sebp yoktu ama olmadı. Asılamada olmadı snnda. Ben hc aglamadım ve bır ay hic takmadım gezdm tozdum temızlık vs.. hatta dısımı cektrdım ve ertesi gun hamıle oldgmu ogren dm inanamadım hala ınanamıoruz
Buarada gtmedgım kocakadn kalmafı gobek cektirmek kasık cektirmek yok otlat yok kurler oooo neler neler
Tek tavsiye takmayın elınızde olmuo bliıorm ama ınananın hergun ben aglıodum hıc olmıcak gbydı yaaa ımkansz dıodum. Kusurabkmayn uzun oldu ınsallh umut olurum

günaydın güzel hamişler güzel melekler topiği boşlamayalım lütfen herkez nasıl bakalımm yarın kese günüm canlar çok heycan yaptım vede çok korkuyorum ya kese yoksa diye :18:

canım ne bilim ya çok stres yaptım günler bitti ya bide kanda var olupda kese kalp olmayan kişileri duyunca hepten panik oldum şimdi biran önce yarın gelsede keseyi görsem diyorum bide göremezsem yıkılırım inan:(

Yıkılmak yok canım Allahın izniyle öyle bi durum yaşamıcaksın inşallah yarın gidip güzel haberlerle dönüceksin inşallah kontrolden :) sonra heyecanlı heyecanlı bize yazıcaksın :) bunları düşün sen canım başka bişeyi değil

Yıkılmak yok canım Allahın izniyle öyle bi durum yaşamıcaksın inşallah yarın gidip güzel haberlerle dönüceksin inşallah kontrolden :) sonra heyecanlı heyecanlı bize yazıcaksın :) bunları düşün sen canım başka bişeyi değil
inşallah canım benim kalp krizi geçircem artık hep bi endişee yahu off sonrada kalp atışı varmı diye telaş yapıcam biiliyorum

Geri