gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

tüm Türkiye'nin başı sağolsun!!!

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tüm Türkiye uçak kazasında ölenlere ve yakınlara ağlıyor ..herkes bu acıya odaklanmış bir şekilde.ben haber seyredemiyorum artık moralim alt üst oldu...yine ihmal ve hiç yüzünden okadar hayatlar heba oldu ..hiçbirşey diyemiyorum gerçekten çok üzgünüm..kelimeler boğazımda düğümleniyor...sadece diyebileceğim M.M yönetimi olarak tüm Türkiye'ye başsağlığı diliyorum ...kazada ölenlere Allah'tan rahmet ailelerine sonsuz sabır diliyorum ..ruhları şad olsun mekanları cennet olsun...

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: tüm Türkiye'nin başı sağolsun!!!
    [SIZE=-1]Merhumlara Allah'tan rahmet yakınlarınada baş sağlığı ve sabır dilerim....[/SIZE]

tüm Türkiye'nin başı sağolsun!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başımız sağolsun...

Başımız sağolsun...

OSMAN YAĞMURDERELİYİ KAYBETTİK... Osman Yağmurdereli, 6 Şubat 1953'te Trabzon'da doğdu. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik bölümü mezunu olan Yağmurdereli, bir süre öğretmenlik yaptıktan sonra yorumcu sanatçı olarak sanat çalışmalarına başladı. Televizyon yapımcılığı da yapan sanatçı bir çok diziye de imza attı. SEVENLERİNE VE AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.. (M.M.C AİLESİ)
  2. Poşet çay öldü başınız sağolsun tabutuna gelin

Poşet çay öldü başınız sağolsun tabutuna gelin

Merhaba arkadaşlarım, Herkes sever çay içmeyi... Yani en azından ben severim. Normalde demlenen çayın keyfini hiç bir şey vermesede ara ara gerek çalıştığımızdan gerekse acelemizden ( hep acelemiz var zaten ) güzel lezzetli bir çayı poşetten bardağa hooop atarız 1 dk da çay hazır :) Her zaman problem olmuştur buradan çıkarttığımız poşet çayın nereye koyulacağı. Bu arada kaşığa sarılan ipi...
  3. Diyarbakırda Şehit Düşen Askerlerimizin Ailesine ve Tüm Türkiyeye Başımız Sağolsun

Diyarbakırda Şehit Düşen Askerlerimizin Ailesine ve Tüm Türkiyeye Başımız Sağolsun

Arkadaşlar dün akşam hiç televizyon izleyemediğim için bu sabah gazeteyi açtığımda gördüğüm haberle içim kan ağladı. Allahım onları cennetinin en güzel mekanına girmeyi nasip eylesin inşallah. Buradan ülkemizi bölmeye çalışan ve daha 18'li 20'li yaşlarda 13 askerimizin yaşam hakkını elinden alan insan olarak bile tabir edemeyeceğim teröristlerlere sesleniyorum. Sonunuz bundan daha kötü olacak....
  4. Başın Sağolsun Tarkan...

Başın Sağolsun Tarkan...

tarkan acı günü yasta teyzesi vefat etti cenaze töreni haberleri burada arkadaşlar. Mega Star Tarkan, annesinin 50 yıllık arkadaşı olan manevi teyzesini kaybetti. Meleklermekani.com olarak Tarkan'a "başın sağolsun" diyoruz ve vefat eden alzheimer hastası Rukiye Güler'e Allah'tan rahmet diliyoruz. Tarkan'ın acı gününden resimler ve o günden haberleri sizlerle bu sayfamızda...
  5. Türkiye'nin ilk baş ombudsmaninin adı ne ?

Türkiye'nin ilk baş ombudsmaninin adı ne ?

Arkadaşlar biliyorsunuz artık bir ombudsmanimiz var :) Kamu denetçisi olarak çevirebileceğimiz ombudsmanlik için kim seçildi, ben ismi kaçırdım da..

Sayfayı Paylaş