gebe
  1. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28

tüp bebek yaptıranları buradan görmem mümkün mü

Konu, 'Gebelik' kısmında esra2012 tarafından paylaşıldı.

tüp bebek yaptıranlar

2. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    melekler tüp bebek yaptıran yok sanırım aranızda

tüp bebek yaptıranları buradan görmem mümkün mü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüp bebek yaptıranlar

tüp bebek yaptıranlar

tüp bebek yaptıranlar tüp bebek yaptiranlar 2010 yaptıranlar 2010 laparoskopi 2 ay önce ilk defa tüp bebek yaptırdım... ama düştü... 2. deneyeceğim ama korkuyorum... deneyipte hamile kalan varı lütfen yardımmm..
  2. Bebeğin cinsiyetini belirlemek mümkün mü?

Bebeğin cinsiyetini belirlemek mümkün mü?

cinsiyet belirleme kız erkek isimleri Selam kızlarÖncelikle önemli olan tabiki sağlıklı olmasıdır bebeklerimizin ama daha sonra kız yada erkek isteklerimiz öne çıkar birsürü hurefe geziyor cinsiyet belirlemek için umurtlama günü veya ilişki günü ile bebeğin cinsiyeti arasında hiçbir bağlantı yoktur. Bebeğin cinsiyetininin erkek veya kız olma şansını bu tür yöntemlerle arttırmak mümkün değil....
  3. Tüp Bebekten Sonra Normal Gebelik Mümkün mü?

Tüp Bebekten Sonra Normal Gebelik Mümkün mü?

Tüp Bebekten Sonra Normal Doğum Mümkün mü Tüp Bebek Tedavisi Sonrası Normal Doğum Tüp bebek tedavi yöntemiyle bebek sahibi olan çiftler daha sonraki doğum için normal doğum yapıp yapamayacakları konusundaki akıllarındaki soru işaretleridir...İşte meleklerim bunu Tüp bebek uzmanı Op.Dr. Süleyman Tosun açıklıyor.... Tüp bebekten sonra normal gebelik mümkün mü Op.Dr. Süleyman...
  4. Tüp Bebek Tedavi Sonrası Normal Gebelik Mümkün mü?

Tüp Bebek Tedavi Sonrası Normal Gebelik Mümkün mü?

bu konu tüp bebek sonrası normal hamilelik olurmu konusun da genel bilgilere yer vermektedir. Bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin bazıları bu isteklerine kısa sürede kavuşurken, ne yazık ki bazı çiftler ise normal yolla hamile kalıp bebek sahibi olamaz. Normal yolla hamile kalamayan çiftlerin başvurduğu yöntemlerden biri olan tüp bebek yöntemin de bazen nadir de olsa sonradan normal...
  5. tüp bebek yaptıranlar veya düşünenler buraya

tüp bebek yaptıranlar veya düşünenler buraya

arkadaşlar ben 2 ay sonra tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.daha önce de 2 tüp bebek denemem oldu.ilkinde bebeğim tutundu 2 aylıkken düşük yaptım.ikincisinde tutmadı.üçüncü denememde daha dikkatli ve bilinçli olmak istiyorum. bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan faydalanmak istiyorum. bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.birbirimize yardımcı olalım.

Sayfayı Paylaş