gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tüp bebekte mutlak istirahat şartmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar. Ben de tüp bebek yaptırmayı isteyenlerdenim. Size sormak istediğim şey şu; tüp bebek yaptırınca mutlak istirahat şartmı? Ben çalışıyorum da, o yüzden öğrenmek istedim tecrübelilerden..

tüp bebekte mutlak istirahat şartmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek

Tüp Bebek

Geçmişte spermin yada embriyonun laparoskopi eşliğinde tüplerin içine verilmesi (GIFT/ZIFT) gibi teknikler uygulanırdı. Artık modern tıp, yardımcı üreme teknikleri, tüp bebek (IVF) ve mikroenjeksiyonu (ICSI) tercih ediyor. TEDAVİNİN AŞAMALARI: GÖRÜŞME İlk görüşmede IVF doktorunuz sizfen detaylı bir sağlık öyküsü alır, daha önce yapılmış tüm tetkik ve tedavilerinizi inceler....
  2. NST testi nedir bebeğimin sağlığı için şartmıdır

NST testi nedir bebeğimin sağlığı için şartmıdır

nst testi nst nedir ne zaman yapılır yorumu sonuçları NST bebeğin iyilik halinin değerlendirilmesinde en sık uygulanan testtir.Rahim kasılmalarının olmadığı bir dönemde yapıldığı için üzerinde herhangi bir stres olmayan bebeğin durumu değerlendirilir.Nonstres test olarak adlandırılması bu yüzdendir.annenin dinlenmiş ve tok...
  3. tüp bebek

tüp bebek

merabalar 2temmuzda tüp bebek trasferi oldum ,akıntım var azda olsa sarı renkte , kasıklarımda kesik gibi küçük agrılar oluşuyor bazan sık bazan aralıklı ,sinirlerim bozuldu aglıyorum sürekli bu evrede test yapsam çıkarmı,sekizinci günüm bana yardımcı olun gebelik belirtisi bu günlerde olurmu?teşekkürler.
  4. Tüp Bebek!

Tüp Bebek!

SELAM MELEKLER Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama...
  5. Tüp Bebek!

Tüp Bebek!

SLM MELEKLER.. Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama...

Sayfayı Paylaş