gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Turkcellden Toplu Sms Nasıl Gönderilir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Turkcell hattı kullanıyorum ve toplu sms yollamak istiyorum ama acemiyim nasıl yapabilirim, teşekkür ediyorum arkadaşlar.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Turkcell Toplu SMS göndererek, mevcut ve potansiyel müşterilerinize ekonomik yoldan ve etkin biçimde ulaşabilirsiniz.​​​​Toplu SMS fiyatları Faturasız toplu SMS, taahhütsüz toplu SMS ve taahhütlü toplu SMS olmak üzere 3 ayrı şekilde fiyatlandırılır. Seçtiğiniz ön ödemeli pakete, taahhüt miktarına veya gönderim adedinize göre birim SMS fiyatı değişir.
    Turkcell toplu sms tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvurmak için;

Turkcell bayileri

Turkcell Müşteri Hizmetleri

ya da turkcell internet şubesinden faydalanabilirsiniz.

Turkcellden Toplu Sms Nasıl Gönderilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir? Arkadaşlar ben msn konusunda biraz daha acemiyim ve sizden bir konuda yardım istemek istiyorum acvaba msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?
  2. Turkcell Her Yöne Sms Aylık Nasıl Yapılır

Turkcell Her Yöne Sms Aylık Nasıl Yapılır

Turkcell Her Yöne Sms Aylık Nasıl Yapılır ? Kızlar lütfen bana cevap verin Turkcell Her Yöne Sms Aylık Nasıl Yapılır
  3. Haftalık Sms Turkcell Nasıl Yapılır

Haftalık Sms Turkcell Nasıl Yapılır

Haftalık Sms Turkcell Nasıl Yapılır lütfen çok acil yardım edin bilgi verin:S
  4. Turkcellden Her Yöne 5000 Sms Nasıl Yapılır

Turkcellden Her Yöne 5000 Sms Nasıl Yapılır

Turkcellden Her Yöne 5000 Sms Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bilgisi olan bana acilen bilgi vererek yardım etsin.
  5. Avea Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir öğrenelim mi? :)

Avea Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir öğrenelim mi? :)

Avea Toplu Mesaj Gönderimi Avea Toplu SMS Nasıl Gönderilir Daha önce Avea tarife değişikliği nasıl yapılır diye siz Avea kullanıcıları ile bilgiler paylaşmıştık. Şimdi de Avea toplu msj nasıl gönderilir diyen tüm arkadaşlarımız için Avea toplu sms nasıl gönderilir bilgiler paylaşıyoruz arkadaşlar. Toplu SMS Hangi durumlarda kullanılır? Kandil, bayram, yılbaşı ve diğer özel gün...

Sayfayı Paylaş