gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türksat 3A çizgi film kanallarının frekansları listesi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba oğlum ve kızım için sizden acil olarak Türksat 3A çizgi film kanallarının frekansları listesi paylaşmanızı rica ediyorum çizgi film olmazsa bizimkilerin sesinden durulmuyorda

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yumurcak TV
    Türksat 3A 11064 V - Dikey Batı 13000 5/6

TRT Çocuk

Türksat 3A 42° E
    11094 H 24444 3/4 FTA 3A West

Karamel TV

Türksat 3A 42° E
    12679 V 8888 3/4 FTA 3A West

Kidz TV & Animez TV

Türksat 2A
    11996 V 27500 5/6

Cartoon Network Türkiye

Türksat 2A 42° E
    11862 H 27500 5/6 FTA 2A East

Türksat 3A çizgi film kanallarının frekansları listesi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocukluğumuzdaki çizgi filmler

çocukluğumuzdaki çizgi filmler

yedi renkli çiçek çizgi film lazeryon çizgi film trt1 eski filmler yedi renkli çiçek izle lazeryon izle SHE-RA He-Man karakterinin kızkardeşiydi. Başka bir gezegende yaşıyordu çünkü bunları bebekken İskeletor bulmasın diye ayırmışlardı, o zamanlar Star Wars'ı henüz seyretmediğimizden anlamamış, yemiştik biz de bunu yeni bir hikaye diye! Bu hatun kılıcını kaldırır YÜCE RUHUN ADINA, ADIM...
  2. Yeni Tv Frekans Listesi

Yeni Tv Frekans Listesi

tv frekans listesi en son tv frekansları lider frekans bebe mersin Kadal D ATV SHOW TV STAR TV gibi tüm kanalların yeni frekans listesine aşağıdaki linkimizden ulaşabilirsiniz arkadaşlarım. Tv lerine yeni sisteme göre ayar yapmak isteyen arkadaşlarımız baksınlar. BURADAN BAKINIZ
  3. çizgi film makinesi

çizgi film makinesi

çocuklarınız için güzel bir site çizgi film makinesi
  4. Türksat 3a Kanallar Çıkmıyor lütfen yardım!

Türksat 3a Kanallar Çıkmıyor lütfen yardım!

Selam arkadaşlar Türksat 3a Kanallar Çıkmıyor acaba bunun nedeni ne olabilir bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen bana yazsın
  5. Türksat 4A uydu frekans listesi nasıl ayarlanır?

Türksat 4A uydu frekans listesi nasıl ayarlanır?

türksat 4a uydu frekansı nasıl ayarlanır,2014 türksat 4a frekans ayarı nasıl yapılır,2014 türksat frekans ayarları,2014 türksat frekans ayarları,2014 türksat frekans ayarları listesi Türksat 4a uydusu, Türksat 4a nasıl ayarlanır, Türksat 4a ayar, Türksat 4a ayarları, Türksat 4a kanal listesi, Türksat 4a tüm kanallar, Türksat 4a yeni kanallar, Türksat 4a uydusu yeni kanallar Türksat 4A...

Sayfayı Paylaş