gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tüyleriniz Daha Geç Çıksın!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tüylerin geç çıkması için tüylerin geç çıkmasını sağlamak

Sevgili melekler, bayanların en büyük şikayetlerinden biri istenmeyen tüylerin ok çabuk çıkmasıdır. Özellikle jilet kullananlar içinse bu tam bir kabustur. Ancak bazı ayrıntılara dikkat eder ve bazı işlemleri uygularsanız tüyleriniz daha geç çıkacaktır. Nasıl mı?

Cildinize peeling yapın

Cilt altında sıkışan Ölü derileri atmak için vücudunuza peeling uygulayın. Ardından yapacağınız jilet uygulaması ile daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

Fırça kullanın

Erkeklerin traş öncesi köpürtmek için kullandıkları fırça ile bacaklarınıza traş kremini sürüp jilet uygulamasına öyle geçmeyi deneyin.

En iyi jileti bulun

Traş bıçağınızın, birkaç bıçaklı olmasına dikkat edin. Böylece daha pürüzsüz bir cilde kavuşursunuz.

Tüyleri tersine doğru alın

Tüylerinizi çıktığı yönün tersine doğru almalısınız. Böylece daha geç çıkmasını sağlarsınız.

Her seferinde yeni bir jilet kullanın

Tek kullanımlık traş bıçaklarını tercih edin.

Soyalı krem kullanın

Soya özlü kremler kullanın. Araştırmalar soyanın tüyleri zayıflattığı göstermiştir.

2. sezen822

sezen822 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Tüylerin geç çıkması ve hatta hiç çıkmaması için iddialı olan bir ürün var O da Bioder... Gerçekten de çok iyi haber :) Kullanıyorum ve çok memnunum.

Tüyleriniz Daha Geç Çıksın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı!

Bülent Ersoy'un bir yalanı daha ortaya çıktı!

Vakıf yetkilileri kayıtları inceledi. 'Ersoy adına tek kuruşluk bağış kaydı yok.' dedi. Mehmetçik Vakfı: Ersoy'un bağışı yok "Oğlum olsaydı askere göndermezdim" açıklaması nedeniyle hakkında "halkı askerlikten soğutma" suçunu işlediği için dava açılan Bülent Ersoy'un bombası patladı. Geçtiğimiz gün alınan ifadesinde, mal varlığının yüzde...
  2. 'Vücudumuzdaki tüylerin jiletle alınması, onların daha gür çıkmalarına neden olur

'Vücudumuzdaki tüylerin jiletle alınması, onların daha gür çıkmalarına neden olur

tüylerin alınması jiletle tüy almak hamilelikte tüylerin alınması rüyada jiletle kesilmek rüyada tüylerini almak Tıraş edilmiş tüyler, kimi zaman ele daha gürmüş gibi gelir. Ama bunun nedeni, jiletle kesilmiş tüylerin uçlarının, jiletle kesilmemiş tüylerdeki gibi sivri değil de küt olmasıdır. Tüyler bir süre uzadıktan sonra, bu sertlik de ortadan kalkar. Öneri: Tüylerinizi...
  3. Bu gece bir ben daha öldü icimde

Bu gece bir ben daha öldü icimde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. tüyler:/

tüyler:/

Melekler çok büyük bi sorunum var sanırım. Ergenlikle birlikte gelen bu lanet olası tüylerden bktım.aldırmak istiyorum ama herkes dokunma diyor ben böyle durmak istemiyorum.dün sonunda tel gibi bişey aldım ve kullandım.olan oldu yani.siz neyle alıyosunuz.çok çıkarır mı bu benim kullandığım yöntem:utan:
  5. Tüylerinizin Daha Geç Çıkmasını İstiyorsanız...

Tüylerinizin Daha Geç Çıkmasını İstiyorsanız...

Bu sayfa; Tüylerinizin Daha Geç Çıkmasını İstiyorsanız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için ağda ya da krem yerine jileti tercih edenlerdenseniz, en büyük şikayetiniz de tüylerinizin çok çabuk uzamasıdır. Bu şikayetinizden kurtulmak ve ve daha geç çıkmalarını sağlamak istemez misiniz? Aşağıda yer verdiğimiz uzmanların önerilerini...

Sayfayı Paylaş