gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-2-)

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

twist koleksiyonu kaç parça
    Kzılar malum Twist 2011 yazına çok sıkı hazırlanmış. O kadar çok görsel ögeyi de bir konuya sığdırmak olmaz. Parça parça paylaşıyorum...Twist 2011 yaz koleksiyonun devamı...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yadırganmıyacak dozda çılgın modeller :) Paylaşımın için tşkler Şule'm şekerim :kiss:

Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-2-) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twist 2010-2011 Sonbahar ve Kış Modası

Twist 2010-2011 Sonbahar ve Kış Modası

twist 2010 2011 twist 2011 kış twıst mağazaları nerede Kızlar Twist'in bu yılki koleksiyonunda en fazla ilgiyi ceketler topluyor. Ceketlerin üzerine düğmeler kullanılmış ve böylece hem çok şık hem de farklı bir tarz yaratılmış. Bununla birlikte kürk modası da uygulanmış. Yeleklerde kürk modasının hala devam ettiğini göreceksiniz zaten meleklerim :) Etekler ve bluzlar koleksiyonun birer...
  2. Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-1-)

Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-1-)

Twist 2011 yaz koleksiyonunu yayınlar... Koleksiyonu görür görmez yazın çok çabuk gelmesini diledim içimden. O kadar güzel desenler ve canlı kesimler var ki... Yaz gelse de alışverişe gitsem ve bu kıyafetleri hiç çıkarmasam :D:D
  3. Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-3-)

Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-3-)

twist elbise modelleri 2011 Gençlerin severek takip ettikleri ve yeni koleksiyonlarını belkedikleri Twist 2011 yılı yazı için hazırlamış olduğu koleksiyonunu son parçası sadece ve sadece meleklermekanında.... Ben bu yukarıdaki pembe çantaya bayıldım kızlar... :D:D Ayy ama bu çanta da pek güzel... Kızlar benden paylaşması sizden hediye etmesi anlaştık mı :D:D
  4. İlkbahar Yaz 2011 Levi’s®

İlkbahar Yaz 2011 Levi’s®

levis 2011 yaz levis 2011 ilkbahar yaz İlkbahar Yaz 2011 Levi’s® yepyeni modelleriyle daha fazla kadının hayalindeki kota kavuşmasını sağlayacak =)) Beden ölçüsü değil, şekli önemli! Sizin de mükemmel jean’i bulmak konusundaki ümitleriniz tükenmek üzere mi? Cevabınız “Evet” ise henüz Levi’s® Curve ID serisi ile tanışmadınız demektir! Jean’in yaratıcısı Levi’s® tarafından kadınlar için özel...
  5. Batik 2011 İlkbahar Yaz

Batik 2011 İlkbahar Yaz

batik elbise modelleri 2011 batik ilkbahar yaz pantolon modelleri batik,elbise modelleri,en güzel elbiseler,2011 tulumlar,batik 2011 sezonu,bol baça pantolon modelleri,2011 batik elbise modelleri. batik 2011 ilkhar yaz sezonunu sizler için getirdim meleklerim. Yaza uygun denizci çizgilerlerinde bulunduğu koleksiyonda duble paça şortları göz ardı edilemz :D:D Şortların boyu bazı...

Sayfayı Paylaş