gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-1-)

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Twist 2011 yaz koleksiyonunu yayınlar... Koleksiyonu görür görmez yazın çok çabuk gelmesini diledim içimden. O kadar güzel desenler ve canlı kesimler var ki... Yaz gelse de alışverişe gitsem ve bu kıyafetleri hiç çıkarmasam :D:D [​IMG]

Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-1-) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twist 2010-2011 Sonbahar ve Kış Modası

Twist 2010-2011 Sonbahar ve Kış Modası

twist 2010 2011 twist 2011 kış twıst mağazaları nerede Kızlar Twist'in bu yılki koleksiyonunda en fazla ilgiyi ceketler topluyor. Ceketlerin üzerine düğmeler kullanılmış ve böylece hem çok şık hem de farklı bir tarz yaratılmış. Bununla birlikte kürk modası da uygulanmış. Yeleklerde kürk modasının hala devam ettiğini göreceksiniz zaten meleklerim :) Etekler ve bluzlar koleksiyonun birer...
  2. Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-2-)

Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-2-)

twist koleksiyonu kaç parça Kzılar malum Twist 2011 yazına çok sıkı hazırlanmış. O kadar çok görsel ögeyi de bir konuya sığdırmak olmaz. Parça parça paylaşıyorum...Twist 2011 yaz koleksiyonun devamı...
  3. Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-3-)

Twist 2011 Yaz koleksiyorun (-3-)

twist elbise modelleri 2011 Gençlerin severek takip ettikleri ve yeni koleksiyonlarını belkedikleri Twist 2011 yılı yazı için hazırlamış olduğu koleksiyonunu son parçası sadece ve sadece meleklermekanında.... Ben bu yukarıdaki pembe çantaya bayıldım kızlar... :D:D Ayy ama bu çanta da pek güzel... Kızlar benden paylaşması sizden hediye etmesi anlaştık mı :D:D
  4. J.Crew 2011 yaz koleksiyonu

J.Crew 2011 yaz koleksiyonu

jcrew türkiye j crew, j crew istanbul, j crew catologue, 2011 moda, 2011 modası Markaların yaz koleksiyonlarının Lookbook’ ları bizlere güzel fikirler veriyor. Bu yüzden Türkiye’de olmayan markalar olsa bile sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. J.Crew koleksiyonunda Zara’da olduğu gibi pantolonların paçaları kısa kullanılmış. Neon ve pastel renklerde şortlar, uzun etekler ve gömlekler dikkat...
  5. 2011 - 2012 yaz modası

2011 - 2012 yaz modası

2011 yaz modası, 2012 yaz modası, bay, bayan, yaz kıyafetleri, modelleri burada arkadaşlar. Bu yaz sezonunda ve önümüzde ki 2012 yaz sezonunda bay - bayan giyimde, neler moda olacakmış; buyrun bu yazımızda fikir edilenelim ve moda olan kıyafetleri inceleyelim Melek'ler.

Sayfayı Paylaş