gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

twitterdaki drogba geyiklerini bu sayfaya yazar mısınız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Drogba Türkiyeye bir geldi pir geldi,her yerde o konuşuluyor.Twitterda da geyikler almış başını gitmiş.Ben tamamını bulamadım.Buraya yazarmısınız Drogba twitter geyiklerini?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yok artık Drogba! Utanmasa ülkeye sağlık kontrolüne geldiğinde atacaktı.
    35 Yaşında Bir Şey Yapamaz Diyenlere Bugün Sadece 20 Dakika'da Cevap Veren Adama; Didier Drogba Denir :)

Eğer uslu birer çocuk olmazsanız Kadıköy'deki maça Drogba ve Sneijder'i getirmem siz de canlı canlı görememiş olursunuz!!!

Rıdvan Dilmen'den özeleştiri: "Drogba bu gece 'Benden şüphe etme Rıdvan Hoca, ben futbolcunun feriştahıyım' dedi resmen.."

evet o 34 yasinda olabilir ama biz ona drogba diyoruz :):)

Drogba ile GS vites değiştirdi Sneijder bile !!!

değilde Drogba golden sonra ellerini yana açarak koşuyo ya,kendi takımın için yapınca daha bi hoş oluyormuş :D

#didierdrogbahahahahahajajajajajajajajjaahahahahah ahhaha

drogba, mahallede çocukların maçına dalan abi gibi.

drogba'yi sneijder'i alin kadikoy'e gelin artik, boşverin fasulyeleri ;)

Drogba, Hagi'den sonra gelen en büyük yıldız.

twitterdaki drogba geyiklerini bu sayfaya yazar mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geyik yapalım mı?

geyik yapalım mı?

Dun Rampada Gormusler Seni, Dagitmissin Sanzimani Freni,bizde Asla Yok Oyle Ariza, Haydi Durma Sende Takil Otoaygaza! Sen Sen Ol Kapi Onunde Ask Yapma , Askin Gozu Kordur Ama Komsununki Asla Sana Yaza Yaza Yaz Geldi.mesaja Zam Geldi.daha Yazacaktim Ama Konturum Bitti... Sen Bir Meleksin,dagda Gezen Ineksin,ot Veririm Yemezsin,allah Belani Versin... Dun Gece Seni O Kadar Aradim Ki,soguk...
  2. buda benim sayfam olsun

buda benim sayfam olsun

benim sayfam zeka oyunları benim sayfam oyun
  3. Serdar Ortaç Ne Bu Neşe Sözleri yazar mısınız

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe Sözleri yazar mısınız

Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan ve benim de gerçekten ilgimi çeken Ne Bu Neşe şarkısının Sözlerini yazar mısınız. Duyduğum kadarıyla Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısını babası için söylemiş.
  4. Yıldız Dövme Modelleri Bu Sayfamızda

Yıldız Dövme Modelleri Bu Sayfamızda

Bu konu; yıldız dövme modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dövme yaptırmak gerçekten ayrı bir hastalık. Dövmesi olanlar sakın alınmasın ama bir kere dövme yaptırıldı mı daha durulmuyor, mutlaka gerisi geliyor. Dövme yaptırma taraftarı bir insan değilim ama bazı dövmeler de o kadar hoş bir görünbtü veriyorlar ki, bunu da itiraf edeyim. Eğer dövmeden hoşlanıyorsanız ve...
  5. twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

Arkadaşlar okumuş çok gülmüş, ben bulamadım sneijderla ilgili twitter geyiklerini buraya yazabilirmisiniz lütfen :D

Sayfayı Paylaş