gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

U2 grubunun solisti kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

U2 grubunun solisti kimdir adını bildiğim bir solistti ama şimdi unuttum hatırlamaya çalıştıkça hatırlayamıyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

U2 solistinin müzisyen adı Bono 'dur.
    Bono'nun gerçek adı ise Paul David Hewson

U2 grubunun solisti kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cowon - ıaudıo U2 2gb Fm/mp3 Player

Cowon - ıaudıo U2 2gb Fm/mp3 Player

COWON - IAUDIO U2 2GB FM/MP3 PLAYER BBE Patentine sahip tek Mp3 Player Markası MP Enhance ve 3D Surround MP3,WMA,OGG,WAV desteği 128x64 piksel LCD Ekran FM Radyo FM Radyodan Yüksek Kalitede Kayıt Mikrofon, Hi-Fi Ses Kaydı Şarkı Sözü gösterebilme Dinamik Playlist Line-in Bağlantısı ve Line-in Kayıt Veri Depolama Saat fonksiyonu 20 saat pil ömrü Lityum Polimer Pil 95 dB SNR 26 mW çıkış gücü 34...
  2. Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen hayatını kaybetti

Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen hayatını kaybetti

Grup Gündoğarken üyelerinden Burhan Şeşen'in müzisyen oğlu Serhan Şeşen yaşamını yitirdi. Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in 26 yaşındaki müzisyen oğlu Serhan Şeşen yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede yanlış teşhis sonucu komaya girdi. Beyin ölümü gerçekleşen Şeşen'in yaşam destek ünitesiyle hayata tutunuyordu. Alman Hastanesi'nde yatan Serhan Şeşen'in...
  3. Grup 4 Yüz Kimdir Müzik Çalışmaları Hakkında Bilgiler

Grup 4 Yüz Kimdir Müzik Çalışmaları Hakkında Bilgiler

4 Yüz Kimdir 4 Yüz Kimdir, Resmi Sevgili melekler, genç ve yeni yüzlerden oluşmuş taze bir grup olan 4 Yüz Kimdir , kimlerden oluşur bu sayfamzıda bilgiler vereceğiz sizlere... 4 genç ve taze yüzü bir araya getirerek 4Yüz projesini oluşturdu. Yer aldıkları özel performanslar ve tv programları ile çoktan hayran edinmiş olan 4Yüz kendileriyle aynı adı taşıyan ilk albümleri ile...
  4. Athenanın solisti Gokhan evleniyormuymuş ?

Athenanın solisti Gokhan evleniyormuymuş ?

Athena grubunun solisti sevimli adam Gökhan evleniyormuş diye duydum doğru mu arkadaşlar ? Doğruysa kimle evleniyor acaba ? :D
  5. Athena solisti Gökhan evlendimi acaba?

Athena solisti Gökhan evlendimi acaba?

Athenanın solisti Gökhan evlilik hazırlıkları yapıyordu.Acaba evlendimi, bir haber var mı yoksa ben mi görmedim :S

Sayfayı Paylaş