gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

uçak değil sanki saray

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

uçağın içi uçakların içi Dünyanın en zengin adamlarından biri olan Brunei Sultanı'nın yenilenen uçağının içi görüntülendi.

[​IMG][​IMG]

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: uçak değil sanki saray
    öffff be hayali bile kurulamıyacak kadar güzelmiş teşekkürler paylaşım için

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: uçak değil sanki saray

Bu uçakta yolculuk etmek için baya bi zengin olmak lazım :D dilber hala gibi mesela :D

uçak değil sanki saray konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buz değil sanki kristal

buz değil sanki kristal

bu resimleri ilk gördüğümde hayretle baktım sadece ve doğanın ne kadar harika olduğunu bi kez daha anladım tabiat mucizesi bunlar en nadide kristallere değişilmeyecek bi güzellik
  2. Battaniye Değil Sanki Tablolar

Battaniye Değil Sanki Tablolar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kamyon Değil Uçak Yazıları

Kamyon Değil Uçak Yazıları

- İstedim vermediler sen teyyarecisin dediler. - Yol Abbas'ın pistler Airbus'ın. - Sen evimde güzel bir eş, ben havada çilekeş. - Aşıksan otur kucağa, Pilotsan bin uçağa. - Türbülansın ustasıyım, gözlerinin hastasıyım. - Kuleyle kavgalı çilekeş pilot. - Aşkımızı karakutuya anlattım. - Kalbinde yerim yoksa sevgilim, farketmez ben kokpittede giderim. - Pistlerin atmacası. - Bir sana...
  4. Tencere değil sanki düdüklü bomba!

Tencere değil sanki düdüklü bomba!

Patlayan düdüklü tencereler ev kadınlarına kabus yaşatmaya devam ediyor. Uzakdoğu ürünü tencerelere el konulurken yetkililer, "Ucuz düdüklü tencereler bomba kadar tehlikeli, sokaktan almayın" uyarısı yaptı. Sanayi Bakanlığı, mutfaklarda kullanılan ev aletlerini incelemeye aldı. Ev kadınlarının şikâyetleri doğrultusunda yapılan incelemelerde Çin malı düdüklü tencerelerin pimi...
  5. Havuz değil sanki plaj

Havuz değil sanki plaj

Plaj gibi havuz dekorasyonu Havuz tasarımı Şık görünen havuz dekorasyonu ilk bakıldığında deniz kenarındaki sahili andırıyor.Deniz gibi tasarlanan farklı havuz dekorasyonu oldukça ilginç duruyor.Bu örnekte kullanılan bahçe mobilyasıda oldukça şık.

Sayfayı Paylaş