gebe
  1. giz_em89

giz_em89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Ücretsiz düğün, nişan çekimi

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında giz_em89 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ;) Şubat,Mart, Nisan ayları içerisinde İstanbulda 3 çifte ücretsiz düğün yada nişan çekimi yapacağım :) Detaylar için bana mesaj atabilirsiniz ;)

Ücretsiz düğün, nişan çekimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişan düğün davetiyeleri

nişan düğün davetiyeleri

resimli düğün davetiyeleri melek davetiye melekli davetiye
  2. Düğün Nişan davetiye sözleri

Düğün Nişan davetiye sözleri

davetiye yazı örnekleri davetiye metin örnekleri nişan nişan metinleri metinleri düğün öncesi bir heyecan sarar insanı ki bu çok hoş bir heyecan olmalı:):)ve davetiye seçimine karar verirsiniz ama davetiye metninde ne yazılacağı konusuna sıra gelince tıkanır kalırsınız:):) işte size düğün yada nişan davetiyelerinizde kullanabileceğiniz davetiye metin örnekleri.ALLAH bir yastıkta kocatsın sizi...
  3. 2011 Düğün, Nişan  Davetiyeleri

2011 Düğün, Nişan Davetiyeleri

davetiye örnekleri düğün davetiyeleri ilginç davetiyeler nişan davetiyeleri davetiye 2011 Davetiyeleri.. Melekler Mekanında Sergiye Çıkıyor :) Evlenecek bayanlar bunları görmeden karar vermeyin biribirinden ilginç, farklı ve güzel modelleri sizler için topladım. Unutmayalım biz kadınlar herşeyin en güzelini hakediyoruz. :) :D bunu çok beğendim.. çok şık olmuş...
  4. Nişan düğün merasim konuşması

Nişan düğün merasim konuşması

Arkadaşlarım aile büyüğümün birisini konuşmacı yaptılar önce nişan hemen ardından düğün yapılacak bi iki gün sonra acaba sizde nisan ve düğün merasimi töreninde konuşacak bir metin bulun mu teşekkür ediyorum :)
  5. Ücretsiz doğum ve bebek fotoğrafı çekimi

Ücretsiz doğum ve bebek fotoğrafı çekimi

Ben 10 yıldır fotoğraf çekiyorum. Artık doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. Doğum fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna'dan doğum fotoğrafı eğitimi aldım. Sertifikamda var eğitimi aldığıma dair. Kullandığım makine Canon 70d. Portfolyom için ücretsiz olarak yenidoğan bebek ve doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.

Sayfayı Paylaş