gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ucuz ve kaliteli 2012 Defacto Kadın Giyim Modelleri Geldi :)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Geldi diyorum hem kış geldi hemde ürünler gerçekten de kaliteli ve ucuz meleklerim. Hemen hemen her şehirde bulunan Defacto Mağazalarından birazdan sizler için vereceğimiz tüm ürünleri bulabilirsiniz. Fiyatları inanılmaz ucuz tutmuşlar. Bazı ürünler normalden biraz pahallı gibi dursada, emsallerinin yarısı kadar olduklarını şimdiden söylemekte fayda var. Zaten ekleyeceğimiz resimlerin üzerinde fiyatları yazıyor. Kışın ne yapmak lazım ? Kendimize dikkat etmek lazım :) Hem bu soğukta mağazaya kadar gidip te modelleri görmektense işte biz tüm resimleri ve modelleri ayağınıza kadar getiriyoruz. Seçin beğenin fiyatını görün ve gidin mağazalarından satın alın. 2012 Defacto Kadın Giyim Modelleri

gamselim, Münzevi ve sema aytekin bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaliteli ve şık tasarımlarıyla Defacto, 2012 yılında da yine tutulan markalar arasında olacağa benziyor. Oldukça uygun olan fiyatlarınıda göz önünde bulundurursak, kaliteyi ucuza almak resmen bu olsa gerek:) Sağolasın Defacto:D:D Sağolasın Sadmino:D:D:D:D (Kafiyeli olsun istedim:A)

SadmiN bunu beğendi.
  3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Modeller çok güzel fiyatıda çok uygun özellikle çantalara bayıldım,kaliteli olduğunu da göz önüne alırsak bence kaçırılmıyıcak fırsat :D:D

4. sema aytekin

sema aytekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş kıyafetler beğendim.....

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok hoş hepsi gerçekten

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    fiyatlar yeni sezon ürünüü olmasına ragmen gercekten uygunmuşşş ve ürünlerdee gayet şıkkk ve kullanışlı ürünlere benziyor....
    paylaşım için dee tşklerr sadminnn ...

Ucuz ve kaliteli 2012 Defacto Kadın Giyim Modelleri Geldi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın ev giyim modelleri çok şık ve rahatlar

kadın ev giyim modelleri çok şık ve rahatlar

kadınca giyim şık giyim modelleri
  2. 2012 tesettür giyim modelleri

2012 tesettür giyim modelleri

tesettür giyim modelleri tesettür giyim kombinleri kapalı modası 2012 modası 2012 tesettür giyim, tesettür giyim,tesettür,tesettürde moda,2012 modelleri burda meleklerim... tesettürde şıklık işte bayanlar gerçekten alımlı ve zarif modeller.
  3. 2012 DeFacto Sonbahar Kış Modelleri ve Fiyatları

2012 DeFacto Sonbahar Kış Modelleri ve Fiyatları

2012 defacto sonbahar kış koleksiyonu defacto fiyatları defacto mağazaları resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar 2011 – 2012 DeFacto’nun Sonbahar Kış koleksiyonunda gece ve gündüz giyilebilecek özel kesim Chino pantolonlar ve örme atletler, romantik trikolar, şifon bluzlar ve fırfır detaylar kadınlara romantik, feminen ve fonksiyonel seçenekler sunuyor. Kadın koleksiyonda...
  4. tesettür giyim modelleri 2012

tesettür giyim modelleri 2012

2012 Tesettür Modası Tesettür Kıyafet Modelleri 2012 Tesettür Giyim Moda Trendleri 2012 Tesettür Giyim Modelleri 2012 hakkında bilgiler rica ediyorum.
  5. Defacto Çanta Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz 2012-2013

Defacto Çanta Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz 2012-2013

Bu konu defacto çanta modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Paris Hilton ve Arda Turan 'la çektiği son reklamla dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Defacto, zengin ürün içeriğiyle müşterilerini memnuın etmeye devam ediyor. Şıklık ve ürün çeşitliliğini bir arada bulabileceğiniz Defacto 'nun yeni sezon çantaları da görmeye değer. İster omuzdan askılı, ister kısa saplı...

Sayfayı Paylaş