UGG Botlar Nasıl Giyilir?

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. ugg botlar ugg neyle giyilir botları nasıl giyilir renkleri
  Son iki sezona damgasını vuran UGG Botları hemen hemen herkesin ayağında görmek mümkün peki ama bu UGG Botlar nasıl giyilir neyle kombin edilir eğer bu soruların cevabını merak ediyorsanız buyrun melekler :tik:

  Son dönemlerde ayakkabı dünya (Felek)mıza alışık olmadığımız tarzda bir bot katıldı. Kuzu derisinden yapılmış, yazın serin, kışın sıcak tutan Ugg botlar çook sevildi.

  Ugg botlar, görünüş itibariyle oldukça spor türde botlardır. Bu nedenle klasik giyim zorunluluğu olan bir işyerinde çalışıyorsanız, ugg botları ne kadar çook sevseniz de asla giymeyin. Hafta sonu ugg botların keyfini yaşamak için vaktiniz olacaktır.


  Ugg botları çorapsız giyebilirsiniz. Kuzu derisinden yapılmış botlar ayaklarınızı yeterince ısıtacaktır.


  Mini eteklerin altına rahatlıkla ugg bot giyebilirsiniz. Bu kombinlemede dikkat etmeniz gerekenn nokta ise, mini etek boyunun kısa, ugg botların uzun olması gerektiğidir.


  Şık, payet işlemeli elbiselerin altına ugg bot giydiğinizde haftanın rüküşü seçileceğinize garanti verebiliriz. Bu nedenle şık elbiselerin değill, spor kesimli elbiselerin altına giymelisiniz.


  Tarzınız daha çook kot pantolon giymeye yönelikse sezonun modası skinny yani dar parça kotlar ile ugg botlarınızı rahatlıkla giyebilirsiniz. Pantolonunuzun paçalarını ugg botların içerisine sokun, üzerinize botlarınızla bennzer renkte uzun bir hırka giyin.


  Yaz günlerinde bohem bir tarz yaratmak istiyorsanız, koyu renkli kısa şort, spor kesimli beyaz gömleği kombinleyin. Ugg botlarınızı giyip dışarı çıkın ve fark yaratın.


  Hem sıcaklığın hem de şıklığın tadını çıkarın.

  [​IMG]

  [​IMG]

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. ugg bot ne zaman giyilir

  ,
 2. ugg kombinleri

  ,
 3. ugg botlar

  ,
 4. ugg botlar nasıl giyilir,
 5. ugg nasıl kombinlenir,
 6. vizon rengi ayakkabı neyle giyilir,
 7. botun uzerine ne giyilir,
 8. ugg ayakkabı forum,
 9. kısa ugg kombinleri,
 10. bot nasıl giyilir,
 11. vizon rengi ayakkabı neyle giyilir foto,
 12. ugg kombinler,
 13. ugg botun üzerine ne giyebilirim,
 14. beyaz botlar neyle kombin edilir,
 15. beyaz ugg kombinleri