gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ulusoy'a Şikayet

Konu, 'Tüketici Şikayetleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ulusoy şikayet ulusoy kart şikayet hattı şikayetler otobüs şikayetleri Bir asker eşi arkadaşımla konuştuk, kendisi şu anda hamile. Allah izin verirse ikiz bebekleri olacak. O bir olay anlattı ve bunu herkesin bilmesini istiyor. Ben de anlatıyorum melekler.
    4 aylık hamileyken Ulusoy'la bir yolculuk yapıyor arkadaşım, Ankara'ya geliyor. O sırada kanaması oluyor, ikizlere de hamile olduğu için çok korkuyor.

Ulusoy'un servisine onu orduevine bırakmasını istiyor (orduevi servis aracının yolu üstünde) adam yer yok diyor, hamileyim, kanamam var diyor. Adamdan cevap:

- Duraklar harici duramam, yasak, diğer yolculara olmaz şimdi

diyor...

Arkadaşım şok oluyor, eşi yanında değil, gecenin bir saati, hamile, kanaması var, ve yardımcı olmuyorlar. "bir taksi bile çağırmadılar bana" dedi arkadaşım sesi titreyerek.

Gerçi şirkete yazacak bunu ama benim de anlatmamı istedi. O yazıda aracın plakasını, olayın tarihini, saatini falan hepsini yazacak.

Bir taksi zar zor buluyor ve orduevine gidiyor sonra. (Bu arada bebekler iyi şimdi 20 haftalık hamile :) )

O kadar üzülmüş ki, ben de çok üzüldüm...

Başka bir firmanın yolcusu olsa insan yardım eder ya....

2. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ulusoy'a Şikayet
    ewet katılıyorum bnde ulusoydan müzdarip bi insan olarak anlatmak istiyorum yeni hamileyim ve tam blli bile değil aslında merzifondaki hava binbaşı ve aynı zmnda da merzifon hava hastanesnnbaşhekimi bni dış gebelik die kendi memleketim adanaya gitmemi söledi bnde ulusoyu tercih ettim etmez olaydım bn cam kenarı istdim ve aynı bileti başka bi bayana satmışlar bni rezil ettiler otobüsün içinde eşimde onları rezil rüsva etti ama hakettiler yolculuğum berbat geçti tam 12 saaat ve o kadar da riskliydi ki ama şükür allah bişey olmadı adana sağsalim vardığımda ilk işim ulusoy yetkililerini armaktı ve aradım durumu söledim sonra onlarda bana %20 her binişimde indirim sağlıyacak bi kart yolladılar bnde yırttım attım bidaha tercih edermiyim hiç öle yani insanlık ölmüş anlıyacağınız bide adı var die aynı mesafeye daha fazla para almasını biliyolar ama hizmet yok bn neyleyim

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ALLAHLARINDAN BULSUNLAR EMI INSAN MI BUNLAR HEMDE HAMILE YA OLURMU BO:nono:YLE SEY

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

aaa bunlar nasıl insan ya hamile bi kadın asker eşi eşi yanında değil ve rahatsız ona yardım etmiyolar nasıl vicdan varmış bunlarda şidettle kınıyorum ulusoy şirketini:nono::nono::nono::nono:

5. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    allah kahretsin böyle insanlığı bebek düşse indirim kartı mı acını hafifletecek

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnsanlık nereye gidiyor?

Özümüzü yitiriyoruz malesef :tsk:

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    inan söyleyecek bir şey bulamıyorum okadar kızgınımki yazık değilmi kadıncağız durumunu apaçık anlatmış.yazık ya ne vicdansızlar var bu insanları kınıyorum

8. NAKAH1986

NAKAH1986 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ulusot turkıyenın en buyuk fırmasıdır ve kesınlıkle boyle bısey yapmazlar.akralamk ıcın boyle ucuz bahaneler uydurmayın lutfen sızlere hıc yakısmıyor.bırakın ulusoyu hıcbır ınsanoglu boyle bısey yapmaz ınsanda vıcdan duygusu vardır sızde olmayan bısey

9. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Nakah1986

iyi güzel demisinizde, öyle bir yazmissinizki, sanki sütten cikmis ak kasIklar...

Okadar olay oluyor Türkiyede, dikkatinizi cekerim, anne evladini öldürüyor, adam sevgilisini kesiyor, baba kizina tecavüz ediyor......

Tüm bunlar olan bir memleketti siz kalkmis , bu saydiklarimin yani sira basit kalan birseyi , hayir olamaz diyor, insanliga sigmaz diyorsunuz...

Reklaminda bir adabi var degilmi ?!

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ulusoy çok kuralcı

21 kasımda izmir ist arası seyahat yaptım su bardakları rakı kokuyordu amonyak kokusu olduğunu söylediler cep telefonu yoktu çalışandan ailemi çaldırmak için telefonunu istedin şirket politikası veremeyiz dediler şöför cep telefonu ile konuşuyordu

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Türkiye burası her an herşey olabilir !

Suç bizde ki bunu bile bile insanlardan yardım umuyoruz.. artık insanlık öldü denebilecek kadar azaldı maalesef...

Ben bu olaya tamamı ile inanıyorum bu otobüs firması ile benim babamında başı belaya girmişti gerçi farklı bir sebebten ama olsun girdi mi girdi..

Babamın arabaya arkadan paldür küldür çarpıyor birde bahane bulup şirketini arıyor ve kocaa şirket olduğu için hiç zarar almadan olaydan yırtabiliyor. suçlumu lazım beyfendi buyurun önden diyebilcek kadar da kendini haklı görüyor.. ee ne denebilir böyle bir durumda ..

Adalet yokki insanlık yokki nereye gidiyoruz bakalım görüces..
    insan hayatı bile bu kadar basitleşebilirsa, çaresiz olduğu bilinirken salla ya banene denebiliyorsa... bizi aşıyor birşey yapamıyoruz.

12. giresunlular

giresunlular Forum Okuru

muhafakar ayıplar

İyi akşamlar öncelikle bu yazımı yazma sebebim yıllardır ulusoy müşterisi olarak gördüğüm ilgi ve alakadan memnunum ama taki 20.04.2012
    Günü giresundan trabzona gitmek istediğim gün Giresun şubenizdeki ulusoy derya yazane personelinin yaptığı saygısızlıkla derinden üzüldüm rezerve yaptırmak için aradığım yazaneyi ve gördüğüm kötü muameleyi, ardından yazana önünde münakaşamızdan dolayı hakkımı aramak için ne kadar hukuki yollar varsa arayacağım bu yazane artı değil eksi dir ulusoy gibi köklü bir firma için ismini öğrendiğim Bülent isimli şahıstan ve servis şoförünün yazaneye gelen bayanlara dikkatli ve utandırıcı bakışlarını fark etmeyen yoktur bu konuyla ilgili şıkayet olmamıştır. Eğer olsaydı bub şahıslar ulusoy çatısı altında barındırılmazdı ben bu yazaneye eşimi dostumu kızımı kardeşimi buraya yönlerdiriyorum öyleki benim aileme de aynı gözle bakıyor olcak bukonunun takipcisi olduğumu da bilmenizi ve konuyu ilginize sunmayı görev bilip gereğinin yapılmasını arz ederim.

Tekin toğanç

13. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    ulusoyla hiç seyahat etmedim ama o hamile kadına nasıl yardım etmezler bende bu yüzden kınıyorum onları yazık insanlık kalmamış

Ulusoy'a Şikayet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şikayetim Var...!!!

Şikayetim Var...!!!

best fm şikayetim var best efem şikayetim var fm tüketici şikayetleri bir bir BEYAZ EŞYA ÜRETİCİLERİNE GELEN TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ Şikayet: Buzdolaplarındaki sebzelikler küçük. Sebep: Yer Güney Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki tüketici toplantısı. Bu isteğin nedeni sorulduğunda alınan cevap ilginç: "Yaz ayları pek sıcak geçiyor. Ayakkabılarımızı içine koyup soğutuyoruz. Sebzelikler büyütülürse...
  2. devenin şikayeti

devenin şikayeti

Efendimiz arkadaşlarıyla oturmaktadır.Bir deve son hızla koşarak yanına gelir ve durur.Sığınmak ister gibi bir hali vardır.Az sonra da deveyi kovalayan sahipleri çıka gelir. -"Ey Allah'ın elçisi" derler,"bu bizim devemizdir,üç gündür onu arıyorduk,nihayet yanınızda bulduk" Deve Hz.Muhammed(sas)'in arkasında durmaktadır.O devenin yularını bırakmadan konuşur: -"Ama...
  3. Çağatay Ulusoy'a Dolandırıcılık Şoku !

Çağatay Ulusoy'a Dolandırıcılık Şoku !

çağatay ulusoy çağatay ulusoy haberleri adını feriha koydum emir çağatay ulusoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Adını Feriha Koydum dizisiyle tüm genç kızların hayranlığını toplayan Çağatay Ulusoy dolandırıcılık şoku yaşıyor melekler. Sevgili haberleriyle sık sık gündeme gelen Çağatay Ulusoy haberleri detaylar şöyle melekler; Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy, bu kez...
  4. eşlerden şikayet

eşlerden şikayet

evet kızlarr erkek dediğin öle bi uzuvla erkek olmuyo bi erkek nasıl olmalı sizce bence en başta dürüst olmalı ve eşinden habersiz bişiler yapmamalı bunları saymakla bitmez tabikii meralk ediyorum eşinden veya sevgilisinden hangi konularda şikayetçisiniz.evet kızlar konuyu açtık doldurun :ehi:
  5. Çağatay Ulusoy'a Şok Suçlama!

Çağatay Ulusoy'a Şok Suçlama!

çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy, çağatay ulusoy uyuşturucu Sevgili melekler, oyuncu Çağatay Ulusoy'a eski şoförünün annesinden şok bir suçlama geldi. Devam eden uyuşturucu davası sürecinde mahkemeye bir mektup yazan şoför Onur Tezer'in annesi, Ulusoy'un avukatıyla bir olup suçu oğluna atmak istediklerini söyledi. İşte haberin detayları... Akşam'dan Seda Kılıç'ın haberine...

Sayfayı Paylaş