gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Umudum Yok Artık Aşk'a...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Umudum yok Artık
    Aşka Ait…
    Hepsi 1 yerde ßitiyor
    Seni Seviyorum diye geLenLer
    AyrıLaLımLa çekip gidiyor…

Umudum yok Artık
    Aşka Ait…
    En güzeL bakışLar biLe ,
    EtkiLemiyor…
    Taş oLmuş Sanki kaLßim,
    Yine KırıLmaktan Korkup
    Sevmiyor…

Umudum yok Artık
    Aşka Ait…
    ßir kaLbim var
    Oda yanLızLıqa Ait…

Umudum Yok Artık Aşk'a... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Yok Artık

Deniz Arcak - Yok Artık

Her sevginin sonunda göz yaşımı olacak Ayrılığın ateşi hepmi beni yakacak Tükendim sevdanın uçurumlarında Sarıldım sevgi diye boşluklara Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek
  2. Annem Yok Artık..........

Annem Yok Artık..........

annem yok artık annemi sevmiyorum babam yok artık annem artik şiiri Annem yok artık. Beni düşünen kalbi yok. Bitti. Umutsuz olmak istemiyorum. Umutsuzluğun bir çıkar yol olmadığını biliyorum. Annem yok artık, yeryüzü çok gördü onu, kalabalığın arasında kuş gibi çırpınan varlığını çok gördü. dalgın yüreğini çok gördü, bizim için çarpan, kaygılarla dolu yüreğini. Annem yok artık. Bu kesin....
  3. Artık Masalımın Kahramanı yok

Artık Masalımın Kahramanı yok

masalımın kahramanı . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Yakışıyordun benim masalıma, Sen benim Kahramanımdın... İyi geliyordun acıyan yanlarıma, Sen benim dermanımdın. Sıcak Ekmek Kokusu gibi, Baba Evi Uykusu gibi.. Ya Giderse, korkusu gibi, Ne Güzeldin Sen içimde... Gitmeseydin, bitmeyecektik.. Nasılda hazırdım sana inanamaya Nasılda Seviyordum seni delicesine. Ama...
  4. Yok artık!!!

Yok artık!!!

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)

Sayfayı Paylaş