gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Underground

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 252 32 88 Yer : Taksim

Adres : Kuytu Sokak No:4, Tepebaşı-Taksim

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Geçmiyor

Park : YOK

Gate Production`ın organizasyonlarını gerçekleştirdiği, sadece özel gecelerde ve Cumartesi akşamları açık olan Underground`da her hafta dünyaca ünlü yabancı bir DJ performans sergiliyor. Progressive ve Trance müzik seviyorsanız Underground`ı da seveceksiniz.

Underground konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orontez Underground

Orontez Underground

ORONTEZ ( Orontez Underground, Oronte , Orontes , Orantes ) Orontez, Antakya'da kurulan ve bünyesinde yine Antakya'lı isimleri barındıran bir rap oluşumudur. 2001 yılında 8 kişiyle temelleri atılan bu grubun sayısı zamanla artarak aşağıda belirtilen 14 kişilik son halini almıştır. Oluşumun ismi Antakya'dan geçen Asi Nehrinin mitolojik ismi Orontes'den esinlenerek alınmıştır. Orontez deki...
  2. Ayben - Underground

Ayben - Underground

Ayben - Underground ayben underground , roka beati yolla featime diss yapan herkesi pisledim aylin hepsi degil tek ayben 1 numara sen isini yap sonra gel beni solla muzik hiti vaay denebilecek her an olabilecek ariza kapima dayanmadi yanimiza gelen herkeze selam ola onumu kesemezsin yoluma cikma ben zorum, yorumlarin forumda yer bulur karakterin yetersiz tek kacis...
  3. need for speed underground 2 hileleri hakkında bir sorum olacak

need for speed underground 2 hileleri hakkında bir sorum olacak

Neede for speed underground hileleri nasıl yapılıyor ve bu hile kodları nereye yazılıyor ki işlesin ?

Sayfayı Paylaş