gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Unlu avukat Petrocelli nin kaybettiği tek dava...

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Unlu avukat Petrocelli nin kaybettiği tek dava... Unlu bir futbolcu karisini öldürmekle suçlanıyordu..Futbolcu yakalanmıştı... Ama karisinin cesedi ortada yoktu..

Duruşma Amerikan filmlerindeki gibiydi.. Futbolcu sanık sandalyesinde oturuyordu..

Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı jüriyi ikna etmeye uğraşıyordu:

"Sayın jüri, müvekkilimin suçsuz olduğuna yürekten inanıyorum.. Buna az sonra sizler de inanacaksınız.. Neden mi? Bakin, simdi 1'den 10'a kadar sayacağım ve müvekkilimin oldurduğu iddia edilen karisi bu kapıdan içeri girecek.. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10..."

Bütün jüri kapıya dondu... Kimse girmedi içeri.. Avukat bir savunma dehasıydı; oldurucu hamlesini yaptı..

"Bakin, siz de kadının öldüğüne inanmıyorsunuz.. Çünkü hepiniz içeri girecek diye kapıya baktınız.. İste kararı

Buna güvenmenizi talep ediyorum.."

Jüri, unlu futbolcuyu suçlu bulduğunu bildirdi ve dava bu şekilde sonuçlandı.. Mahkeme çıkısında avukat, bayan jüri başkanına yaklaştı:

"10'a kadar saydığımda siz de diğer üyeler gibi kapıya bakmıştınız.. Neden böyle bir karara imza attınız?"

Unlu avukat Petrocelli nin kaybettiği tek dava... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unlu Yumurta

Unlu Yumurta

unlu yumurta yumurta kabartması mısır unlu tarifi 1 adet yemek kaşığı 1 adet kase küçük boy tava GEREÇLER 2/3 adet yumurta 1 çay kaşığı tuz 1 çay bardağı un 1 yemek kaşığı paket yağ Yapılışı: Kaseye bir çay bardağı unu ve bir çay kaşığı tuzu dökün.Sonra yumurtaları kırarak kaseye ilave edin.Yemek kaşığı ile karıştırın.Tavanın altını yakarak bir yemek kaşığı paket yağı tavaya koyun ve...
  2. dava

dava

Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava konusu her şey, insanın kendisiyle ve insanlarla barışık olmamasına, strese ve ufak meseleleri büyütmeye delalet eder.Rüyada dava, mahkeme çevre ve yuva ile ilgili sorunlara işaret eder.Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava...
  3. işte M.M. nin ilk ve tek resmi

işte M.M. nin ilk ve tek resmi

flaş flaş flaş editör admin rüyam,bilge gökçen ve ecelin adminler pınar başındalar
  4. Ben Yetişemedim Kaybettiklerime ...

Ben Yetişemedim Kaybettiklerime ...

. Umudun bittiği yerde verirsin son nefesini. Bitti dediğin yerde umudun aydınlatır tekrar etrafını. Ama yetmez sen direnmedikçe, düzeltmeye seni. Aynada yüzüne baktığında değil, gözlerinin içine baktığında görürsün içini. Yazmaya çalışırken ellerin titrediğinde anlarsın tükenmekte olduğunu ve gülümsediğinde acıların akar gözbebeklerinden damla damla. Her yeni başlangıçta biraz...
  5. genç yaşta kaybettiğimiz ünlüler

genç yaşta kaybettiğimiz ünlüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş