gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Makyajsız Halleri Çok Korkunç!

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ünlülerin makyajsız halleri, sıfır makyajlı ünlüler, ünlülerin makyajsız resimleri Birçok yerli ve yabancı ünlülerin makyajsız hallerini gördüğümde"ey makyaj sen nelere kadirsin" demeyi hak gördüm kendim de...

Ekranlardan ve podyumlardan tanıdığımız hatta güzellikleri karşısın da hayranı olduğumuz ünlülerin makyaj öncesi görüntüleri insanı şaşkınlığa çevirtiyor.

Makyaj sonra bambaşka bir görüntüye dönüşen ünlüler bu durumda makyajlerine çok şey borçlu olduklarına inanıyorum.

Makyajlı ve sıfır makyajsız yüzlerinin çok farklı olduğu görüntüler karşısın da eminim ki sizler de benim gibi şok olacaksınız.

makyajsiz unluler (1).jpg makyajsiz unluler (2).jpg

MAKYAJSIZ ÜNLÜ RESİMLERİ İÇİN >>>>>>>>>>TIKLAYINIZ

2. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    mavim iyiki altinda duan vardi odum cikabilirdi.

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    aysen güldürdün beni vallahi çok yaşa emi hahaha

Ünlülerin Makyajsız Halleri Çok Korkunç! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyajsız Ünlüler - İnanamayacaksınız

Makyajsız Ünlüler - İnanamayacaksınız

Ünlü kadınların makyajsız hallerini merak ediyor musunuz ? Bizler sizin için araştırdık arkadaşlarım o öyle porselen gibi suratlar güzelim ışıl ışıl yanaklar ve gözlerden eser yok diyeceksiniz. İşte karşınızda ünlülerin makyajsız halleri meleklerim :)
  2. şok görüntülerle makyajsız ünlüler

şok görüntülerle makyajsız ünlüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ünlülerin makyajsız haliii

ünlülerin makyajsız haliii

makyasiz unluler natalia oreiro makyajsız
  4. bir çok ünlünün makyajsız doğal hali şok olacaksınız

bir çok ünlünün makyajsız doğal hali şok olacaksınız

Ünlülerin makyajsız hallerini görünce şok olacaksınız. Bu resimleri gördükten sonra "çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır" sözünün ne kadar gerçek olduğunu bir kez daha anlıyoruz.
  5. ünlülerin makyajsız halleri

ünlülerin makyajsız halleri

beren saat makyajsız hali tuba büyüküstün makyajsız hadise hali seda sayanın ece erkenin ünlülerin halleri, ünlülerin makyajsız halleri, makyajsız, makyajsız ünlüler, hiç gördünüzmü ne kadar değişikler...

Sayfayı Paylaş