Unutulmayan Dostluklar Adına

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

unutulmayan dostluklar unutulmayan dostluklar adına dostluk adına yazılmış yazılar dostluk siirleri [​IMG]

Unutulmayan Dostluklar Adına konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yalancı DOSTLUKLAR...

yalancı dostluklar yalanci insanlar siir YaLaNCı DOSTLUKLAR... İnsanlar öyle bır bilmece kı Çözemeden bu dunyadan gıdecegım Benı oyle ezdıler Öyle ezdıler kı Değirmen tasının tozuna döndüm Benı ezen kım dıye arkama baktığımda Hep DOSLARIMI GÖRRDÜM..
  2. Unutulmayan liseli...

LİSELİME MEKTUP 1 Aklıma sen geldin birden bire bırakıp gittiğimden beri ne yaptın liselim hala bana lanet yağdırıyormuşsun yoksa özlemim mi yakıyor seni beni unutamıyormuşsun liselim sana artık yürümeyecek dediğim günü kabuslar görüp hıçkırıyormuşsun sırana ismimi kazıdın mı liselim? attığın her adımda ismimi heceliyormuşsun arkadaş grubunda tek başına konuşuyor anlayınca . kıpkırmızı olup...
  3. Değerli Dostluklar

Eski Japon kültürüne göre parıldayan her şey değersiz ve bayağı kabul edilirdi.Yeni bir fincan veya vazo, ürküntü verirdi. Çünkü parlayan bir nesne yenidir ve yeni olduğundan henüz kullanımının ona kazandırdığı soylulukla değer kazanmamıştır.Eskimiş, pek çok kez çay içmekten ötürü kararmış bir fincan, bizimle yaşamış, sabrımızı ve özenimizi aktardığımız bir eşyadır ve zamanla hem bizim...
  4. Kaybedilen Dostluklar....

kaybedilen dostluklar kaybedilen dost dost sözleri dostluklarla ilgili sözler dostluk sözleri Kapattık kapilarimizi dostlarimiza Mesafeler koyduk araya Bir merhaba demek için, girmeleri gerekti siraya.. Bize çok ihtiyaçlari olduğu an mesguldük, Not biraksinlardi, sonra arardik, baska zaman... Sinavdan en iyi notu aldıklarinda, gözlerindeki piriltiyi göremedik, Bir küçücük armağan...
  5. dostluklar vardır...

Yüz yüze dostluklar vardır; Güneşle ayçiçeğinin dostluğu, böyle bir dostluktur mesela.Ayçiçeği sabahtan akşama kadar hiç ayıramaz yüzünü güneşten... Uzak dostluklar vardır; Denizlerin ortasındaki bir adayla, dağların arasındaki bir göl,birbirlerinin uzak dostlarıdır.Dostluklarını gündüz kuşlarla, gece yıldızlarla iletirler birbirlerine... Sessiz dostluklar vardır; Dilsiz bir adamla,...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kaybedilen dostluklar