Unutulmayan Dostluklar Adına

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru Kayıt:

unutulmayan dostluklar unutulmayan dostluklar adına dostluk adına yazılmış yazılar dostluk siirleri [​IMG]

Unutulmayan Dostluklar Adına konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dostluk

Dostluk Sabah öperek uyandırmaktır... Aynı dala tutunmaktır kimi zaman aynı bisikleti sürmektir. Ayağınız yetişmese bile... Dans etmektir kolkala... küçük hediyeler almaktır... ve Kimi zaman aynı kalbi paylaşmaktır.. Öpmektir onu doyasıya bunu söylemektir..
  2. Dostluk....

Zor günler bu zor günler de şimdi nerdeler.. "Kaldık mı biz bize yeteriz kendimize Geçer bu zor günlerde.." "Neler biz neler gördük kimleri biz dost bildik.. " "Yalanmış sözler, yüzler aldırma Geçer bu zor günlerde.." "Neler biz neler gördük kimleri biz dost bildik.. "
  3. ::.. Dostluk ::..

::.. Dostluk ::.. Dostluk, gereğince tanımlanamazlardandır ve ancak, yaşamakla anlaşılır.Bu yüzden dostluk, şiir gibi, aşk gibi anlatılmaz yaşanır. Dahası bir ucu şiire düşer dostluğun bir ucu aşka. Şiiri ve aşkı bilmeyen bilemez dostluğu, dost olmayınca da şiiri ve aşkı. Ucuz arkadaşlıkları dost olmak sananlar, kandan öte can kardeşliği olarak gelen dostlukları anlayamaz. Okkalı bir yürek...
  4. Unutulmayan liseli...

LİSELİME MEKTUP 1 Aklıma sen geldin birden bire bırakıp gittiğimden beri ne yaptın liselim hala bana lanet yağdırıyormuşsun yoksa özlemim mi yakıyor seni beni unutamıyormuşsun liselim sana artık yürümeyecek dediğim günü kabuslar görüp hıçkırıyormuşsun sırana ismimi kazıdın mı liselim? attığın her adımda ismimi heceliyormuşsun arkadaş grubunda tek başına konuşuyor anlayınca . kıpkırmızı olup...
  5. dostluk

mrb arkadaşlar benim bir erkek dostum var o çok zor durumda ve morali bozuk artık hiç birşey düzelmez gibi şeyler diyor ve onun moralini düzeltmek istiyorum nasıl düzeltebilirim? Lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş