gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Unutulmayan Dostluklar Adına

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

unutulmayan dostluklar unutulmayan dostluklar adına dostluk adına yazılmış yazılar dostluk siirleri [​IMG]

Unutulmayan Dostluklar Adına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dostluk

Dostluk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dostluk....

Dostluk....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ::.. Dostluk ::..

::.. Dostluk ::..

4. Unutulmayan liseli...

Unutulmayan liseli...

LİSELİME MEKTUP 1 Aklıma sen geldin birden bire bırakıp gittiğimden beri ne yaptın liselim hala bana lanet yağdırıyormuşsun yoksa özlemim mi yakıyor seni beni unutamıyormuşsun liselim sana artık yürümeyecek dediğim günü kabuslar görüp hıçkırıyormuşsun sırana ismimi kazıdın mı liselim? attığın her adımda ismimi heceliyormuşsun arkadaş grubunda tek başına konuşuyor anlayınca . kıpkırmızı olup...
  5. dostluk

dostluk

mrb arkadaşlar benim bir erkek dostum var o çok zor durumda ve morali bozuk artık hiç birşey düzelmez gibi şeyler diyor ve onun moralini düzeltmek istiyorum nasıl düzeltebilirim? Lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş