gebe
  1. yıldızyıldız

yıldızyıldız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

üstü kalmasın hayatta...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında yıldızyıldız tarafından paylaşıldı.

:28::28: yalnızlık yanlışlığın ilk adımıdır dendiğini okumuştum. bazıları yanlışlık yalnızlığın ilk adımıdır demeye çalışsalarda gördümki; yalnızsan gerçekten yanlışa meyilli hatta yanlışın tam göbeğinde oluyorsun. oysa düşünsenize hangi yanlışınız sizi sonu belli olmayan bi yalnızlığa mahkum etti? bulamadınız değilmi?yalnız olmak istemediğim için ve denize değil okyanusa düştüğümü bildiğimden sarılacak bi yılan aradım.aradığımı zannettim.oysa gördümki kaçtığım duygulara gönüllü olmuşum tekrar, bi ilişkinin yine lokomotifi olmaya sürükleniyorum. nasıl becerdim bilmiyorum ama canım yana yana karar verdimki; ben hayata üstü kalsın diyecek kadar tok yürekli değilim.hayat bana borçlu kalsın...

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: üstü kalmasın hayatta...
    emeğine yüreğine sağlıkk çok güzeldiiii

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: üstü kalmasın hayatta...

çok güzel emeğinize sağlık ...

üstü kalmasın hayatta... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook'ta hayatta kalma rehberi

Facebook'ta hayatta kalma rehberi

facebook profilime bakanlar facebook ta isim değiştirme ta profilime bakanlar facebookta profile 2006’da kurulan sosyalleşme ağı Facebook, bugünlerde Türkiye’de de oldukça popüler. Evde, işyerinde, okulda çok sayıda insan önemli bir zamanını Facebook’ta profil güncelleyerek, sağa sola pençe atarak geçiriyor. Ancak bazı noktalara dikkat edilmezse Facebook ileride canınızı sıkabilir. Şunu...
  2. üs

üs

Askeri üs güven, hava üssü haber, deniz üssü ise kısmettir.
  3. Üstü kalsın hayat

Üstü kalsın hayat

Üstü Kalsın Hayat! Bir yıldan uzun zaman oluyordu,sevecek yürek arıyor,arıyor ama bulamıyordum Ve en sonunda yorulup çekilmiştim sessizliğime. Uzun ve sessiz bir yalnızlık ertesiydi gelişin Donup kalmıştım gözlerinde ve sonra yavaş yavaş yüreğime inmişti yüzündeki masumiyetin. Nerden bilebilirdim yaman bir oyuncu olduğunu senin. Bildiğim en yetenekli oyuncu bendimSevmeden sevdiğime...
  4. Üstü Kalsın Hayat!

Üstü Kalsın Hayat!

. . . Üstü Kalsın Hayat! Bir yıldan uzun zaman oluyordu, sevecek yürek arıyor, arıyor ama bulamıyordum. Ve en sonunda yorulup çekilmiştim sessizliğime. Uzun ve sessiz bir yalnızlık ertesiydi gelişin. Donup kalmıştım gözlerinde ve sonra yavaş yavaş yüreğime inmişti yüzündeki masumiyetin. Nerden bilebilirdim yaman bir oyuncu olduğunu senin. Bildiğim en yetenekli oyuncu bendim....
  5. üsteki

üsteki

üsteki üyeyi tahmin edin nasıl biri sinirlimi güzelmi çocugu varmı evlimi hadi bakim bekliyim (dipno:kızlar konu tekrarımı bilmiyorum öyleyse haber verin lütfen):):):):):):)

Sayfayı Paylaş