gebe
  1. Makaoo1

Makaoo1 Forum Okuru

Üstüme boşalmıştı acaba bende Hamilemiyim olabilir miyim kızlar reglim gecikti

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Makaoo1 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba erkek arkadasimla surunerek vajinel bolgemin ust kısmına boşaldı daha sonra peçeteyle sildik adetim 14 gün geçikti ama hiç bir hamilelik belirtileri yok sizce napmalıyım

2. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.954
    Ödül Puanları:
    113
    Tedbiren gebelik testi yapın..Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir..

Üstüme boşalmıştı acaba bende Hamilemiyim olabilir miyim kızlar reglim gecikti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  2. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  3. üstüne görmüş olabilir miyim?

üstüne görmüş olabilir miyim?

kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var ben 3 aylık evliyim bu ayın 8 inde regl oldum tam gününde gece 11 de ama 10 u sabahı adetim bitti araştırdım üstüne görmek diye bişey varmış aceba olabilirmi benim durumumda olan varmı normalde 6 gün sürer ve çok yogun olurum ama 2 gün çok az oldu bu ayın 12sinde kan testi yaptırdım negatif çıktı şimdi muallaktayım aceba varmıdır.
  4. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...
  5. Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Meraba ben 1 yillik evliyim ve bebek istiyorum en son 15 haziranda regl oldum 19unda bitti 15 temmuzda regl olmam gerekti ama 26 temmuzdan 28ine kadar az az kan geldi ve yine bu ay normalde 15inde gelmesi gerekti ve hala gelmedi doktora 5 ay once kasik agrisiyla gittim ultrasonda kist var ama regliyle bir akar hamilelige zarari olmaz dedi hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş