gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

üşüyorum

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sen uçurumsun tutunamam Tutsak düşer çığlıklarım Gözlerinin akşamında
    Oturur sana ağlarım

Üşüyorum ödünç ver ellerini
    Üşüyorum üstüme ser yüreğini
    Sağ yanım dertli
    Sol yanım dertli
    Savur gönlüme yangının küllerini

Söz: Hakkı Yalçın
    Müzik: Gökhan Özen

üşüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. (D)üşüyorum…!!!

(D)üşüyorum…!!!

Bu gece Yüreğime aralıksız batan sözlerinin acısıyla , öfkenin kuşatmasında yazıyorum ,sahipsiz kırılganlıklarımı… Beni Dinle/me… Ne öncesini,ne de söyleyeceklerimi ,bu defa dinle/me… Sana doğru attığım her adımda, üstüme yıkılan duvarın altında kalmaktan, (ç)atışma içinde geçen dakikaların, gece boyu sinirini taşımaktan ,yoruldu ruhum… Oysa bu değildi ,içimde başlattığım seni kazanma...
  2. Üşüyorum...

Üşüyorum...

Bir Coşku Var İçimde Bu Gün Kıpır Kıpır Uzak Çok Uzak Bir Yerleri Özlüyorum Gözlerim Parke Parke Taş Duvarlarda Açılıyor Hayal Pencerelerim Hafif Bir Rüzgar Gibi Süzülüyorum Hafif Bir Rüzgar Gibi Süzülüyorum Kekik Kokulu Koyaklardan Aşarak Güvercinler Ülkesinde Dolaşıyor Bir Çeşme Başı Arıyorum Yarpuzlar Arasında Kendimi Bırakıp Mis Gibi Nane Kokuları Arasında Ruhumu Dinlemek İstiyorum Zikre...
  3. ÜşÜYoRuM

ÜşÜYoRuM

DÜŞLERİME KAR YAĞIYOR ÜŞÜYORUM... Gece yıldız gibi kayıyor avuçlarımdan düşlerime kar yağıyor, üşüyorum. şimdi ay ışığını biriktiriyorum gözlerimde, senin gözlerine sunabilmek için bir gün. yüreğim buruk, içim ezik, gözlerim dolu, gözlerim ıslak, hasretin öyle bir vurduki; vakit yok oturacak. Bir kıyıya atmalı şimdi kendimi bir arzu bir fırtını bir kaos yaşamalı. Gece...
  4. aşkına üşüyorum

aşkına üşüyorum

Sıradışı bir yaşamdı seni sevmekle başlayan Gözleri acıyandık bakarken uzaklara Bir varmış bir yokmuşla başlayan bir masalın kahramanlarıydık Belki asırlar sonra Leyla ile Mecnun’un yitik ruhlarıydı vücutlarımızda can bulan Duymadığımda seslenmediğinde kulaklarımdaki çığlıktı ölüm Ve biz sonunda sobeledik ölümü en tatlı haliyle Çengelli iğnenin ucuna asanlardık yüreklerimizi Ve kan...

Sayfayı Paylaş