gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

uykuda korkudan kurtulmak için okunacak dua var mı kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar uykuda bazen özellikle son zamanlarda bunda artış oldu korkarak uyanıyorum. Uykudan korku ile uyananları rahatlatacak Hazreti Peygamberimizin rivayei varmış benimle paylaşır mısınız lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Arar ibni Şuayb'dan rivayet edildiğine göre, Resûlüllah Sallalla-hu Aleyhi ve Sellem, kendilerine korkudan dolayı şu sözleri öğretirdi:

"Eûzü bikelimâtillâhi-ttâmmeti min gazabihi ve şerriibââihi ve min hemezâti'ş-şeyâtîni ve en yahdurûni.

(Allah'ın gazabından, kullarının kötülüğünden, şeytanların vesvese*sinden ve benimle bulunmalarından, Allah'ın Kur'an'ma (tam kelimele*rine) sığınırım."

Ayrıca forumumuzda bulunan Uykusunda korkanların okuması gereken dua adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

3. nermin acet

nermin acet Forum Okuru

uykuda korkudan kurtulmak için okunacak dua var mı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşman Korkusundan Kurtulmak İçin

Düşman Korkusundan Kurtulmak İçin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ev almak İÇİN OKUNacak dua var mı ?

ev almak İÇİN OKUNacak dua var mı ?

ev almak için okunacak dua ev almak için okunacak dualar ben ev almak istiyorum hangi duayı okumalıyım
  3. Sıkıntı Ve Korkudan Kurtulmak İçin

Sıkıntı Ve Korkudan Kurtulmak İçin

Sıkıntı Ve Korkudan Kurtulmak İçin ne yapmak lazım acil yardım ve öneride bulunun çok korkuyorum ve her zaman var korkularım :(
  4. Rahat Bir Uyku İçin Okunacak dua

Rahat Bir Uyku İçin Okunacak dua

uyku duası, uykusuzluk için okunacak dua, uyumak için hangi duayı okumalı Rahat bir uyku uyumayı kim istemez ki... İnsanın kafasın da düşünceler, stresli ve yorucu geçen bir günün sonun da birçok kişi uykusu olsa bile bir türlü uyku moduna geçemez. Sizlere uyuyamıyanlar için rahat bir şekil de yatmanızı sağlayacak uyku duasını paylaşıyoruz. Bu duayı uyumayan bebek ve çocuklara da...
  5. Karabasan için dua  var mı?

Karabasan için dua var mı?

Karabasana, tıpta uyku felci deniyor. Doktorlar, kan dolaşımındaki düzensizliklerden ve psikolojik gerginliklerden kaynaklandığını bildirip şöyle diyorlar: Uyku sırasında, fizyolojik bir felç durumu olur, kaslar çalışmaz. İnsan, uykudan uyanınca hareket edemez, ses çıkaramaz. Sanki üstümüzde bir ağırlık varmış gibi, üstümüze biri çullanmış gibi olur. Az sonra kendiliğinden geçer. Karabasandan...

Sayfayı Paylaş