gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

uzaylı varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

uzaylı varmı

uzaylı varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil - Uzaylı

Nil Karaibrahimgil - Uzaylı

Şu gördüğüm şey ufo mu? E ben sana hiç inanmam yalancısın Oturup bişey anlatmam alaycısın Seninle yola çıkılmaz, kolaycısın Küçük şeylere takarsın, olaycısın Bence sen uzaylısın Yok bu gezegenden değil, ışık yılı uzaktasın Senin sırtın yere gelmez Sabancı'sın Benim yaram sana değmez yabancısın Seninle oyun oynanmaz mızıkçısın Yeni birşey de yapmazsın hazırcısın Bence sen uzaylısın Yok bu...
  2. uzaylı karikatürler

uzaylı karikatürler

uzaylı karikatürleri uzaylı karikatür ufo karikatürleri uzaylılarla ilgili karikatürler
  3. Kıraç uzaylılara taş attı

Kıraç uzaylılara taş attı

ünlü beste yazarı ve popüler sanatçılardan Kıraç'tan uzaylılar ile ilgili ilginç bi açıklama..... UZAYLILAR SAPIK MI? KIRAÇ, İZLEYENLERİ ÇOK GÜLDÜREN BİR AÇIKLAMA YAPTI.... Zaman zaman gündeme gelen UFO'lar, uzaylılar konusu konuşulurken, bu konunun çok abartıldığını söyleyen Kıraç, 'Gerçeklerin önündeki en önemli engel, genelde bazı şeyler çok suistimal ediliyor. Sadece reel gerçeğin...
  4. uzaylı olsaydım:D

uzaylı olsaydım:D

:ang: bir uzaylı olsaydım keşke ya kafaya hiç bişi takmazdım selam dünyalı ben dostum der gezerdim ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yan gel yat lülülülüllülülü :dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil:
  5. Uzaylılar Hakkında

Uzaylılar Hakkında

diğer gezegenlerde yaşam, farklı gezegenler, uzaylılar, uzaylıların özellikleri 1. Washington’daki Carnegie Enstitüsü astronomları Margaret Turnball ve Jill Tarter, üzerinde karmaşık yaşamın olabileceği 17,129 yıldızın bir listesini çıkardı. 2. Turnball’a göre yıldızlar, üzerinde yaşamın oluşabilmesi için en az 3 milyar yaşında olmalı, hacmi az olmalı ve demir oranı yüksek olmalı...

Sayfayı Paylaş