gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Uzman Psikolog Alanur ÖZALP

Konu, 'Panik Atak' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Uzman Psikolog Alanur ÖZALP
    paylaşım için tşkler..

Uzman Psikolog Alanur ÖZALP konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzman

uzman

Rüyada bir uzman görmek ve ona bir isinizi havale etmek, ugradiginiz zor bir mesele karsisinda size yardim edecek bir arkadasiniza basvurup ondan fikir alacaginiza ve isinizi bu yolda yürütmege çalisacaginiza isarettir.
  2. Kolera - Psikolog

Kolera - Psikolog

Adım kolera doktor bey, izninizle şöyle uzanıvereceğim ,anlatacağım şeyler hoşunuza gitmeyecek, dikkatinizi çekerim. Karanlıktan korktuğum için gözlerimi kapıyordum aslında Yakalım onu nereden giydim o şövalye zırhının yanına geldim ve merhaba Bunca yıldır yırtınanların payıma düştüğü aldım şefkat yanıma Gel gör tırman sizden koyduğunuz teşhisi paranoya Muayenehanenizin camlarını kırdığım için...
  3. Psikologlardan korkmayın

Psikologlardan korkmayın

Ruh sağlığı konusunda uzmanlardan yardım almak ülkemizde halen bir tabu olarak kabul ediliyor. Ancak psikiyatrist ve psikologlara danışmak sağlıklı yaşam sürmenin bir parçası. Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, insanda ruh ve bedenin beraber çalışan iki oluşum olduğuna dikkat çekildi. Herhangi birinde meydana gelen hastalık diğerinde de denge bozulmasına ve...
  4. Psikologun Yeterliliği

Psikologun Yeterliliği

Türk Psikologlar Derneği Etik Yönetmeliği'nde psikologun yetkinliği ve yeterliliği ile ilgili şu maddelere yer verilir: * Psikologluk mesleğini icra eden kişinin öncelikle yasal psikoloji eğitimini alması gerekir. * Psikologun yeterliliğini koruması, alandaki yeni gelişmeleri ve gerekli eğitimleri takip etmesi gerekir. * Psikolog yöneleceği bir çalışma alanında çalışmaya...
  5. Canavar uzmanı

Canavar uzmanı

İşte Türkiyede haber bülteninden bir kare süper olmuş değilmi ?Yeni bir uzmanlık alanı :piha::piha:

Sayfayı Paylaş