Uzun zamandır hamile kalamıyorsanız bunun nedeni ???

paylaşım için teşekkürler canım sılam çitosum bizler bebk hasretiyle sınanıyoruz ama biliyorum sınav sonuçlarımız rabbim tarafından en yakın zmanda bebeğimizin ödülüyle sonuçlanacak sizleri öpüyorum

paylaşım için teşekkürler canım sılam çitosum bizler bebk hasretiyle sınanıyoruz ama biliyorum sınav sonuçlarımız rabbim tarafından en yakın zmanda bebeğimizin ödülüyle sonuçlanacak sizleri öpüyorum

amin inşallah güllüm hayırlısıyla inşallah bizlerde evlatlarımız müjdelenecek :kiss:

İşte sılam benim hastalığım rahim filminde görüldü Hidrosalpinks solda..Arkasından yani 3 yıl sonra laparoskopi oldum.soltaraf tamamen iptal yani tüp kanal tıkalı ve yapışıklık..Sağ taraf sızıntı şeklinde açıklık vardı.Şimdi sağ tarafta tamamen kapalı..Ne diyelim Allah en kısa zamanda hayırlısını versin ..Önemli bir paylaşımdı emeğine sağlık canım

merhaba canım bu yapışıklık yada tıkanıklık acılıyo benım bıldığım kadarıyla eltımınkıde tıkalıymıs actılar tupbebek yaptırdı 2.5 aylık hamıle sımdı darısı sana ve isteyen tum arkadaslara olsun

Geri