gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vakıf Gureba hastanesinde randevu almak için ne yapmam gerekiyor

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar, annemi vakıf gureba hastanesine muayeneye götürmek istiyorum ama nasıl randevu alacağımı bilmiyorum. Acaba gidince randevu alabilirmiyim yoksa gitmeden randevu mu almam gerekiyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Bezmi Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma formuna aşağıda ki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Vakıf Gureba Randevu Almak İçin Tıklayın

Vakıf Gureba hastanesinde randevu almak için ne yapmam gerekiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

dudak üstü lekeleri cilt soyucu kremler vücuttaki kahverengi lekeler ciltteki kahverengi lekeler vücutta Lekeler, doğuştan, çocukluk ve hamilelik döneminde geçirilen bir takım sistemik rahatsızlıklar sırasında kullanılan ilaçlar ile birlikte artış gösterebilir. Leke, hem kadın hem erkeklerde en yaygın görülen cilt rahatsızlıklardan biridir. Lekelerin birçoğu özellikle yanak, alın ve çeneye...
  2. Makyajınızın Akmaması İçin Neler Yapmanız Gerekiyor ?

Makyajınızın Akmaması İçin Neler Yapmanız Gerekiyor ?

Bu konu; akmayan makyaj için yapılması gerekenler ile ilgili bilgiler vermektedir. Muhteşem bir davette gerek sıcağın gerekse nemin etkisiyle gözlerinizde ki rimelin kalemin akmasından, parfümünüzün terinizle karışıp ekşimesinden ve parlaklığını yitirmiş dudaklardan daha can sıkıcı ne olabilir ? Herhalde topuğunuzun kırılması :oppucuk: Şaka bir yana pek çok kadının bilinçsizce yaptığı...
  3. Kilo Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor ?

Kilo Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor ?

Bu konu; kilo almak için ne yapılmalı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herkes fazla kilolardan şikayetçi olmaz. Kimisi de kilo alamamaktan şikayetçidir. Vücut kitle endeksiniz 18'den düşükse çok zayıfsınız demektir ve sağlığınız açısından kilo almanız gerekir. Bu sayfamızda sizlere kilo almak için neler yapabileceğiniz hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere.....
  4. Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Bu konu; kış hastalıklarından korunmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havaların bir ılık bir soğuk geçmesi hastalıklara da davetiye çıkarıyor. Sıcak havaya aldanıp üşüme ya da soğuk havayı görüp sıcakta terlemeyle birlikte pek çok mikrop ta ne yazık ki harekete geçiyor. Grip ve soğukalgınlığının en çok görülmeye başlandığı kış aylarına nasıl...
  5. Vakıf Gureba randevu alma bilgilerini paylaşırmısınız acil

Vakıf Gureba randevu alma bilgilerini paylaşırmısınız acil

Acilen vakıf gureba hastanesinden randevu almam lazım, ne yapmam lazım ? Telefon mu etmeliyim oraya gitsek bakarlar mı? Yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş