gebe
  1. AYASHA

AYASHA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Vampir olmak isteyenler ne yapmalı

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında AYASHA tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bu sitede bu konu üzerine bir sürü şey konusulmuş açıkcası size doğrusunu söylemek . istedim ben bir vampirim gerçek vampirlerden öyle büyüyle felan olunmuyor vampirlik olmak isteyenler wattpad de ayasha nudge olarak arama yapıp bana ulaşabilir nasıl oluncağını anlatırım

2. mdlkgjsh

mdlkgjsh Forum Okuru

şey ben sana nasıl uaşabilirim

Vampir olmak isteyenler ne yapmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantik olmak için neler yapmalıyım ?

Romantik olmak için neler yapmalıyım ?

Selam arkadaşlar Romantik olmak için neler yapmalıyım bu konuda bana öneri ve fikir verirseniz çok tşk ederim. Kız arkadaşım bana bir türlü romantik olamadığımı, genelde ormantik olduğumu söylüyor ? Yahu bu sonradan edinilen bir edinim midir ? Öyle ise ne yapmam lazım allah için bana yardımcı olun :)
  2. Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

vampir nedir nasıl vampir olunur vampirlerin özellikleri Son zamanlarda tv'de ki vampir filmlerinin artmasından ötürü mü bilmiyorum ama bir "vampir" muhabbettidir almış başını gidiyor. Çocukların vampir olma sevdası, vampir resimlerinden oluşan oyuncakları, giysileri vs vs... Zira bize gelen misafir sorularından ve yorumlarından anladığım kadarıyla, ergen yaşlarda ve gençlerde de...
  3. Engelli Olup Çalışmak İsteyenler Ne Yapmalı ?

Engelli Olup Çalışmak İsteyenler Ne Yapmalı ?

Bu konu; engelli olup çalışmak isteyenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, engelli insanlar bu toplumun birer üyesidir. Onları toplumdan dışlamadan, topluma faydalı olacak şekilde eğitip iş sahibi yapmak ta devletin görevi olduğu gibi gelecekte bu milletin refaha kavuşmasında büyük etken sahibi olaylardan biridir. Eğer siz de engelliyseniz ve çalışmak istiyorsanız bakın nasıl...
  4. astronot olmak için ne yapmalıyım

astronot olmak için ne yapmalıyım

En büyük hayalim astronot olmak.Acaba astronot olabilmek için ne yapmalıyım, hangi okulu okumalıyım, bana yardım edermisiniz ?
  5. vampir olmak istiyorum ?

vampir olmak istiyorum ?

ben wampir olmak istiyorum bu günahmıdır

Sayfayı Paylaş