gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

van'a nasıl yardım edeceğiz

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vrakadaşlarım vanda bulunan depremzedelerin allah yar ve yardımcısı olsun... Çok acı bir olay, Şimdi benim sizlere sormak istediğim Van'da bulunan depremzedelere parasal anlamda nasıl yardım edeceğiz. Oluşturulmuş bir hesap numarası vs var mı ? Nereye para yatıracağız ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

van'a nasıl yardım edeceğiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarin Cumhurİyetİ İlÂn EdeceĞİz

Yarin Cumhurİyetİ İlÂn EdeceĞİz

YARIN CUMHURİYETİ İLÂN EDECEĞİZ Seçim yeni yapılmış, meclis yeni kurulmuş, sonuç Mustafa Kemal'in beklentisine en yakın biçimde alınmıştı. 26 Ekim 1923 akşamı Gazi, kabineyi Çankaya Köşki'nde toplantıya çağırdı. Bu toplantıda başvekil Fethi Okyar'ın istifası karara bağlandı. Ertesi sabah haber, gazete manşetlerinde yer alacaktı. 28 Ekim gecesi, Çankaya'daki akşam yemeğine Latife Hanım da...
  2. Oyuncularımızdan Van'a Yardım

Oyuncularımızdan Van'a Yardım

oyuncularımızdan vana yardım destek yardım kampanyası depremzedelere afet bölgesine yardım 23 ekim 2011 van depremi ile ilgili bilgiler burada melekler Dün öğlen 13:42'de meydana gelen Van depremi herkesi harekete geçirdi melekler .Sivil toplum kuruluşları ve halk kendi çabalarıyla Van'a yardımda bulunabilmek amacıyla harekete geçtiler.Bugün de afet bölgesine yapılacak yardım için birçok...
  3. Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

van depremi yardım nasıl edebiliriz van deprem yardımı van depremi haberler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Van depremi herkesi derinden etkilerken herrkes yardım seferberliğine başladı. Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz işte bunun için yazımızı okuyabilirsiniz melekler... Van Depremi'nde yüzlerce insan öldü, binlerce insan evsiz kaldı. Van'ın çok acil yardıma ihtiyacı var....
  4. Milupa'dan Van'a Yardım

Milupa'dan Van'a Yardım

milupa van depremi van depremine yardım Milupa bebek maması hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Van Depreminde Çok sayıda vatandaşımız kardeşimiz hayatını kaybetti melekler... Van'da 7.2 lik Depremin ardından yardımlar akmaya devam ediyor melekler Van için Yardım konserini daha önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık şimdi ise milupadan Açıklama geldi ve sizlerle paylaşıyoruz...
  5. van'a yardım

van'a yardım

Van'a yollamak istediğim 4 adet temiz yün yorganı, Kızılay yeni olmadığı için kabul etmediğinden afet bölgesine nasıl ulaştırabilirim.

Sayfayı Paylaş