gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vapur olarak dilimize geçen fransızca kelimenin anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herkese selam olsun :) Arkadaşlar vapur olarak dilimize geçen fransızca kelimenin anlamı nedir acaba? bu konuda kim ne biliyorsa bizimlede paylaşsın lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

vapur olarak dilimize geçen fransızca kelimenin anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vapur kelimesinin anlamı

Vapur kelimesinin anlamı

Herkese merhaba arkadaşlar. Aranızda acaba Vapur kelimesinin anlamı hakkında bilgi sahibi olan var mı_ Evet kızlar Vapur kelimesinin anlamını merak ediyorum ve merakımı gidermenizi bekliyorum.
  2. dilimize fransızcadan geçen bütçe kelimesinin kökeni nedir

dilimize fransızcadan geçen bütçe kelimesinin kökeni nedir

dilimize fransızcadan geçen bütçe kelimesinin kökeni nedir Selam kızlar dilimize fransızcadan geçen bütçe kelimesinin kökeni nedir bilenleri bekliyorum lütfen acil olunuz!
  3. Fransızcadan Dilimize Geçen Bütçe Kelimesinin Kökeni Nedir?

Fransızcadan Dilimize Geçen Bütçe Kelimesinin Kökeni Nedir?

bütçe kelimesinin kökeni bütçe kelime anlamı bütçe kelimesinin kökeni Türkçeye geçen 5253 Fransızca kelimeden biri bütçe melekler :) Az önce bir misafirimizin sorduğu soruya istinaden bütçe kelimesinin kökeninden bahsetmek istiyoruz sizlere.. Bütçe kelimesi Fransızca bir kelime olup kökeni ''çanta''dan gelmektedir.
  4. Kozmopolit kelimesinin anlamı nedir

Kozmopolit kelimesinin anlamı nedir

Kozmopolit kelimesinin anlamı nedir ? Arkadaşlar Kozmopolit ne demektir bilenler buraya bir baksın.
  5. Fransızcadan dilimize geçen kelimeler hangileri ?

Fransızcadan dilimize geçen kelimeler hangileri ?

Türkçe pek çok dilden etkilenmiş ve Arapça başta olmak üzere bazı dillerden dilimize bazı kelimeler geçmiş. Acaba diyorum Fransızcadan hangi kelimeler dilimize geçmiş ?

Sayfayı Paylaş