gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Vardiya Defteri

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Hadi defter tutalım... Her gelen saati girsin, canı ne söylemek, kime söylemek istiyorsa dilediğini söylesin... Günlük gibi de düşünebilirsiniz. Söylenenlerin birbiriyle ilgili olmasına da gerek yok. Dedim ya, içinizden ne gelirse o an itibariyle...

11.06 Sabah kalkıp eşimi gönderdim ve o gittiğinden beri bilgisayarın başındayım. Birşeyler de yemedim ya. Gidip yemeliyim.

2. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Vardiya Defteri
    11:35 bende çocuklarla babalarını gönderdim, köpeğimle yürüyüşe çıktım.Ev dandini pc nin başına geçtim.Hem işlerimi yaparım hemde pc başında olurum gibi geliyor.Bakalım.

3. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi

saat 10.30 da iş yerine geldim uykumu alamadım hala uykum var ruhen ve bedenen yorgunum moralim bozuk bugün asabiyim...

4. minerwa

minerwa Forum Okuru

höfffff satt 11.51 benim kocam yine keçilere gitti..:mad: adana dan getirecekler bu defa..sıkıldım bu keçilerden artık ben!!! bu ne bu ya..bir de bu adam mühendis hesapta..aslen çiftçi de beni mi kandırıyo anlamadım ki :irvine:

5. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    11.50 Artık öğlen oldu. Ben hala birşeyler yemedim. Duş mu alsam ne yapsam. Bu ampul ne geziyor burada acaba... Susadım bari su içeyim.

6. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saat 12:54 ne yaptım nevresimleri değiştirdim.Çok terledim.Bu sıcaktada hiç ev işi yapılmıyor.Bir sigara molası verdim.

7. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    14.15 oldu saat, ben hala birşey yemedim. Kendime bir yuh diyorum :)

8. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

18.55 Eşim içeride, mutfakta birşeyler yapıyor... Çok susadım. Aklımı kurcalayan bir sürü şey var. Canım pilav istiyor...

9. Kan Kralicesi

Kan Kralicesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

21.29 iftàr aciLdi biR àgiRLik cökTü féci.

10. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

12.04 Akşam eşimle ayrı ayrı iftar yapmak zorundayız, sadece erkeklerin davetli olduğu bir iftara gidecek. Hiç hoşlanmadım bu işten...

11. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

saat 20.03 yenice isten geldim ve hemen bilgisayarin basina gectim... cok kötüydü bugün is günüm:(

12. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Saat 18 53 canım sıkılıyo kardesımle kavga ettım ve onun inadına pc basından kalkmıyorum :D karnım acıktı.babamı beklıyorum babam oldugu zman kardesım pc basına oturamıyo :D babam kızıyo dersını yap dıye:D:D:D:D:D:D

13. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

saat 00:17 çok cnm sıkılıyo kimsede yuk burda eşimde yolda zatenofff patlicam yaa ahanda benimufak bebiş uyandı ona bakim barim

14. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

18.14 Yarın mesai var ve yine Bilge'nin Pazartesi sendromları başladı. Vatana millete hayırlı olsun :hysteric:

15. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

01:30 canım çok sıkkın, sinirim bozuk, depresyondayım...

Vardiya Defteri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AtatÜrk'Ün Bİr Saatİ Vardi

AtatÜrk'Ün Bİr Saatİ Vardi

Atatürk'ün bir sözü vardı Yediveren gül gibi açardı Atatürk'ün bir atı vardı Etilerden beri yaşardı Atatürk'ün bir resmi vardı Buğday tarlası gibi ağardı Atatürk'ün bir saati vardı Durmadı.
  2. Borcum vardi

Borcum vardi

Borcum vardi Oldukça yaşlı bir adam ,kendisi gibi kamburalaşıp yere yanaşmış bir ağacın altında ağlıyordu. Biraz önce irikıyım bir genç yanına sokulmuş ve kendisinden içki parası istedikten sonra bir de tokat atmıştı. Yaşlı adamın yere yıkıldığını görenler, hemen yardımına koşup: - Geçmiş olsun dede ,dediler. O serseri ne istedi ki senden? Adamcağız bir şey olmamış gibi toparlanmaya...
  3. Defter

Defter

İş yaşamınızda çok yoğun olacağınıza önünüze gelen bu fırsatlardan faydalanacağınıza yorulur. İş yaşamınızda çok yoğun olacağınıza önünüze gelen bu fırsatlardan faydalanacağınıza yorulur. Rüyada defter çok önemlidir ve görülen şeyle beraber yorumlanır. Yaşamda yapılacak olumlu ve olumsuz gelişmelerdir.Rüyada defter görmek, hesaplarinizda hassas davrandiginiz için zarara ugramak ihtimaliniz...
  4. Vardiya

Vardiya

Rüyada vardiyali çalisan bir isyerinde bulundugunuzu ve vardiya degistirildigini görmeniz, evinizde gerek ailece, gerek esyaca bazi degisikliklerin olacagina, evinize bazi esyalarin girip, bazilarinin da çikacagina, aile kisilerinden bir veya ikisinin giderek yerine baska kimselerin gelecegine, bir haber alarak biraz üzüntü ve biraz da sevinç duyacaginiza delalet eder.
  5. vardiya

vardiya

Nöbet, gün içindeki görev dönemi

Sayfayı Paylaş