gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Varmı aşktan öte notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Varmı aşktan öte notaları Selam ben Varmı aşktan öte şarkısının notalarını arıyorum sizin sitenizden baktım yoktu belkide ben göremedim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Varmı aşktan öte notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öyLe Bİr aşk işte...

öyLe Bİr aşk işte...

öyle bir aşk işte bazen öyle biri gelir ki hayatınıza tam da yıkılmışlığın ortasına olsa da uzak diyarlar da gözyaşlarınıza dokunacak kadar yakındır aslında dondurduğunuz hislerinize tercüman olup dokunuverir yüreğinize onunlayken konuşmalara sınır koymak zorunda değilsinizdir yanlızlığı kucaklamanın bir anlamı yoktur gelip sarıverir sevgisi tüm hücrelerinize ben diye birşey...
  2. Takvimlerden Haberin Yok mu Notaları varmı

Takvimlerden Haberin Yok mu Notaları varmı

Bana çok acil olarak bu takvimlerden haberin yok mu fülüt notası yada notaları lazım Daha önce bunu ben ilk Gülaydan dinlemiştim varsa makbule geçecek sağolun.
  3. Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler

Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler

Tac olsan başıma takmayacağım nota notaları sözleriyle birlikte verebilirseniz süppppppppppppppppper olacak. Oruc başıma vurmadan öğrenim bari şunu :)
  4. Ya habibi notaları sözleri vs varmı melekler

Ya habibi notaları sözleri vs varmı melekler

Ya habibi diye bir parça vardı acaba bu parçayıda selami şahin söylüyordu da neyse bana bu parçanın notaları lazım meleklerim ya. tşk.
  5. kurtlar vadisinin melodika notaları varmı

kurtlar vadisinin melodika notaları varmı

Kurtlar vadisine arkadaşlarla bayılıyoruz.Hepimiz müzik kolundayız. Melodika notalarını istiyoruz dizinin mümkünse :D

Sayfayı Paylaş