gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

vazolarınızın yenilenme zamanımı geldi? buyrun o zaman...

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: vazolarınızın yenilenme zamanımı geldi? buyrun o zaman...
    cok hos bir fikir tesekkurler

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: vazolarınızın yenilenme zamanımı geldi? buyrun o zaman...

evet bencede güzel fikirler bende neden yok böle hayal gücü kopyacımı olcam ben

vazolarınızın yenilenme zamanımı geldi? buyrun o zaman... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben sıradışıyım diyorsan o zaman gel avatarın burda

ben sıradışıyım diyorsan o zaman gel avatarın burda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İşte O Zaman

İşte O Zaman

Hani insan ağlamak ister,Gözlerinden yaş gelmez.. Hani gülmek ister,yürekten gülemez.. Hani birini bekler o hiç gelmez..Hani onu severde hiç söyleyemez.. Tam söyleyeceği zamanda o başkasını sever ya İşte o zaman insan ölmek isterde ecel gelmez..
  3. Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman .

Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman .

Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman . . O sendin..Göze baktığımız zamanlar işte o zamanları hatırla....Sen bir göz yaşımı bile akıtmazdın... bende senin asla... ağlamamıza izin vermezdik...Şimdi ya şimdi noldu bebeğim...Noldu o aşkla dolu yıllarımız noldu o paylaştığımız yıllarımız...Şimdi bebeğim şimdi noldu o yıllarımız....Özledim senle geçirdiğim günleri....Özledim o senli yıllara...
  4. kağıda hayalinizi yazın gerçek olsun :) nasıl mı? buyrun o zaman

kağıda hayalinizi yazın gerçek olsun :) nasıl mı? buyrun o zaman

kızlar size yine bi arkadaş tavsiyesiyle denediğim bi hayalin, isteğin gerçek olma yöntemini anlatıcam :D saçma yazdım ama anlarsınız.. kısaca, bilgi vereyim. bu dediğim kağıda hayalinizi yazıyorsunuz en geç 2 günde gerçekten gerçek oluyor. (ben denedim 15 dk sonra oldu arkadaşımla beraber yaptık onun ertesi gün oldu) neyse kızlar bu dediğim de en az 2 kişiyle oluyor.. öncelikle elinize 1...
  5. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Ne Zaman Başlıyor

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Ne Zaman Başlıyor

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Ne Zaman Başlıyor ? Selam arkadaşlar Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Ne Zaman Başlıyor bilen var mı acaba başlama tarihini?

Sayfayı Paylaş