ve gidiyorumm 07.02.2011

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
ve gidiyorumm 07.02.2011
ewet günlüğümmmm bugün 07.02.2011 biliyorum senide çook ihmal ettim ama toparlanamadım bi türlü :18: şimdi çook daha zor günler bekliyo beni evimi ailemi işimi yaşadığım şehri terkedip gidiyorum yazıcak çok şey var ama kendimi hiç iyi hissetmiyorum gitmek çözümmü daha neler görücem bilmiyorum... elimden geldiğince sana yazmaya çalışıcam..Meleklerimmm buarada hepinizi çook seviyorumm dua edin bana ne olur İnşallah güzel haberlerle dönücem size :18:

Son düzenleme:
nereye gidiyon bak sende yazmışın gitmek çözüm degil diye canım ne oldugunu bilmiyorum ama iyi düşün canımmm

bitanem oldumu bütün dediklerin işini falan herşeyi ayarladınmı bence böylesi senin için daha iyi olacak daha sonra ailende gelir senin yanına merak etme sen tatlım,üzülme hiç gececek herşey ve çok günler seninle olacak.Yepyeni bir hayat başlıyor şimdi senin için bu sefer iyi değerlendir gereksiz insanlara yer verme hayatında.İşininde ayarladıysan süper bir durum ağlamana gerek yok kuzum ailen yine seninle olacak emin ol...

İyide nereye gidio kimle gidio tek başına tanımadıgı memlekette ne yapar bu kız herşeyi düşün sudemim öyle her kızdıgında başını alıp gıdemesın sen bır bayansın unutma kımseye guvenme bu hayatta bır akrabanın yanına falanmı gıdıyorsun napıyorsun?

ne oluyorrr yaaa nereye gidiyorsunnn senn bacım nereyeee.....niye gidiyorsunn onun yüzünden bir de şehrini değiştirmediğin kalmıştı o da olacak öle mii offfffff :(((((((((((

Sudem sanırım bu aralar siteye giremeyecek onun yerine ben bilgi vereyim istedim kızlar...

Sudemin olayını bilmeyen yoktur sanırım...Başına gelenleri sevgilisinin başkasını nişanlanması ve sevgilisinin iş yerinde çalışması ona çok ağır geldi...Sevgilisi şuan askerde ve mart ayında askerliği bitiyor.Ve çocuk mutlaka iş yerine gelip sudemi rahatsız etmeye devam edecektir...Sudem başka bir şehirde iş ayarlamaya çalışıyor teyzesinin yanına gitmeyi planlıyor daha iyi bir şehirde daha iyi imkan sağlamak için...Ağrıda iş imkanı kısıtlı olduğundan ve bu işte daha fazla ilerleyemeyeceğinin düşündüğünden dolayı ,hemde eski sevgilisinden uzaklaşmak adına bu kararı aldı.... düzenini kurduğu zaman aileside onunla gelecektir inşallah durum bu arkadaşlar

Kusura bakma sudem senin yerine açıklama yaptığım için siteye bu aralar uğramayacağını söylediğin için bende kızları merakta bırakmak istemedim...

Geri