ve gidiyorumm 07.02.2011

sudemiim balım en güzelini yapıyorsun..aferin sana senin adına çok ama çokkk sevindim...yeni hayat..yeni bir iş..yeni bir başlangıç sana çok iyi gelicek.çok iyi olucaksın bitanemmm

gerçekten bazen uzaklaşmak iyidir,sudem senın de allah yardımcın olsun umarım yeni kurmaya çalıştığın düzende başarılı ve hep mutlu olursun canım,mutluluk sana yakışıyor canım ama kendini fazla özletme

Sudem sanırım bu aralar siteye giremeyecek onun yerine ben bilgi vereyim istedim kızlar...

Sudemin olayını bilmeyen yoktur sanırım...Başına gelenleri sevgilisinin başkasını nişanlanması ve sevgilisinin iş yerinde çalışması ona çok ağır geldi...Sevgilisi şuan askerde ve mart ayında askerliği bitiyor.Ve çocuk mutlaka iş yerine gelip sudemi rahatsız etmeye devam edecektir...Sudem başka bir şehirde iş ayarlamaya çalışıyor teyzesinin yanına gitmeyi planlıyor daha iyi bir şehirde daha iyi imkan sağlamak için...Ağrıda iş imkanı kısıtlı olduğundan ve bu işte daha fazla ilerleyemeyeceğinin düşündüğünden dolayı ,hemde eski sevgilisinden uzaklaşmak adına bu kararı aldı.... düzenini kurduğu zaman aileside onunla gelecektir inşallah durum bu arkadaşlar

Kusura bakma sudem senin yerine açıklama yaptığım için siteye bu aralar uğramayacağını söylediğin için bende kızları merakta bırakmak istemedim...

hayy allah razıı olsunnn kelebegim yaaa deli oldum burada ....

Geri