gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Ve hayat her zamankinden daha uzuca satılıyor PEŞİNATSIZ...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Bir yemin ettim ki dönemem..
    Hüzün tünellerinde soldum kaderlerinde..

ÖLenLer Hiçbi Zaman YasayanLar İçin Gözyası DökmezLer ...

UmUt....

Belki DE koskoca Bİr YALAN.....

Ve hayat her zamankinden daha uzuca satılıyor PEŞİNATSIZ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatta her seçim bir kaybediştir

Hayatta her seçim bir kaybediştir

hayatta her seçim bir kaybediştir her seçim bir kaybediştir hayattaki seçimlerimiz hayattaki seçimler Hayatta her seçim bir kaybediştir. Bir şeyi seçer ve başka birşeyi belkide birçok şeyi kaybedersin. Seçtiğin herneyse kaybettiklerine değmeli ve sen asla kaybettiklerin için üzülmemelisin. İşte bende herşeyimi, kendi hayatımı bu hayattan beklentilerimi, yapmak istediklerimi, iyi kötü...
  2. Artık Hayat Daha Kolayyy

Artık Hayat Daha Kolayyy

Elektrikler kesildi... Mum ve kibrit aramaya sonn Kibritli mumm:D İlk evinizde ilk geceniz mi korkmayın bu terlikler sayesinde bir yere çarpmicaksınız:D Araba aldınız ve jantları kötü hemen bunlarla değiştirin çünkü bunlar çok şirin Çocuğunuz dişlerini fırçalamakta zorluk mu çekiyor Bu harika bir diş fırçası Tuvalette canınız sıkılmasın bakın ne icad...
  3. Hayat , Her Toparlandım Dediğimde

Hayat , Her Toparlandım Dediğimde

Hayat , Her Toparlandım Dediğimde Hayat her 'toparlandım' dediğimde seni tükürüyor suratıma! Tarifi mümkün olmayan acı damaklarımı kavuran Saplandı kaldı ellerime altınların Cımbızla çekiyorlar bakışlarını kalbimden! Yakamozlar çöküyor geceme usulca alinti
  4. Ve hayat..

Ve hayat..

Hayat hernedense anlamını kaybetmiş benim için Minimum anlarım canlanıyor gözümde mutlu oluyorum,seviniyor,üzülüyorum Sebebini bir türlü soramadım kendime Neydi yaşadığım korkaktım belkide... Yüzleşemedim kendimle.. Koskoca çölde önemsiz bir kum tanesi gibiyim sanki deniz beni alıp götürsün ait olduğum yere diye bekliyorum amansızca...! Saçmadır hayat amaçsızdır sevmeyince.. Peki...
  5. adet görüyorum fakat adetim her zamankinden daha kısa sürdü ve birdaha olmadım. hamil

adet görüyorum fakat adetim her zamankinden daha kısa sürdü ve birdaha olmadım. hamil

adet görüyorum fakat adetim her zamankinden daha kısa sürdü ve birdaha olmadım. hamilemiyim

Sayfayı Paylaş