gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Vedalaşabilecek Kadar Yürekli Olsaydın

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Yapamadın kii...! “Sen benimsin” demeseydin de “Ben sana aidim” deseydin..
    Başka ellerde olsan da varlığını hissedebilirdim belki…

“Senin için her zorlukla savaşırım” değil de; “Senden gelen hiçbir şey zorluk değil” deseydin;
    inanırdım yüreğinin sadece bana ait olduğuna…

“Sen olmadan yaşayamam” değil de, “Sensizlik diye bir şey yok; sen var olmasan da benimlesin” deseydin;
    inanırdım sevginin sonsuzluğuna…

“Sen benim rüyamsın” değil de “Gerçekleşen rüyamsın” deseydin;
    uzağında da olsam yaşatırdım bu gerçeği sende…

“Sen benim eş ruhumsun” değil de ; “Sen aslında Bensin” deseydin;
    yokluğunda da devam ettirirdim sen olmayı…

“Seni Seviyorum” değil de “Seni hep seveceğim” deseydin,
    yalan da olsa sevgin inanırdım bana bir gün döneceğine…

“Seni çok özlüyorum” değil de “Seni özlemek bile güzel” deseydin;
    ayrı da olsak inanırdım beni her dem yüreğinde yaşattığına……

“Sen benim için çok özelsin” demeseydin de; “Özel olan her şey sende saklı” deseydin;
    kendimi şimdi böyle basit hissetmezdim…

“Bir gün bitecek” demeseydin de “Aslında seni hiç sevmemişim.” deseydin ;
    en azından delikanlı biri yaşatırdın yüreğimde…
    Ama yapamadın ki…

Vedalaşabilecek kadar yürekli olsaydın ,
    aklıma geldikçe gülümseyebileceğim hoş bir anı,
    güzel bir tat olarak kalırdın bende…
    Yapamadın ki……

Vedalaşabilecek Kadar Yürekli Olsaydın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olsada yesek

olsada yesek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Olsaydım

Olsaydım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Erol Evgin - Yürekli Kadın

Erol Evgin - Yürekli Kadın

Sen yürekli kadınsın, beni vurmaktan korkma Gitmen gerekirse git, hiçbir borcun yok bana Aslında benden değil, kendinden gidiyorsun Sen kendinle vedalaş, ama benimle asla Ne söylersen söyle ama sevdama dil uzatma Gidemiyormuş gibi yapma allah aşkına Sen yürekli kadınsın, beni vurmaktan korkma!.. Sen gururlu kadınsın, beni yıkmaktan korkma İstersen beni suçla, yapamadıklarımla Yüreğin önden...
  4. Geniş Yürekli Dost

Geniş Yürekli Dost

Su, kendine sırdaş arıyordu. Önce buluta verdi sırrını. Ağır geldi sır buluta. Sağanak sağanak döktü suyun tüm sırlarını. Sonra göle gitti su. Ona anlattı derdini. Bu arada bulut suyun sırrını yağmur yapıp, dolu yapıp, kar yapıp savurduğu için, zaman zaman taşıyordu göl ve suyun sırrı iyice açığa çıkıyordu. Sonra nehre verdi su sırrını. Nehir aldı suyun sırrını çekti gitti....
  5. Yufka Yürekli Kitabının Yazarı Kimdir

Yufka Yürekli Kitabının Yazarı Kimdir

Yufka Yürekli Kitabının Yazarı Kimdir acaba lütfen yazarın adını bilenler yazsın

Sayfayı Paylaş