gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Veli Kafe & Bar

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 251 18 93 Yer : Beyoğlu

Adres : İstiklal Caddesi Hava Sokak No:12 Beyoğlu İstanbul

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Visa-Master

Park : YOK

Beyoğlu`nun en eski barlarından olan Veli`de müdavimlerinin vazgeçmeyecekleri barlardan biri olma özelliğini, yıllardır samimi atmosferinden hiçbirşey kaybetmemesine bağlıyor.

Her gün 12.00-02.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan Veli`de Pazartesi ve Cuma akşamları piyano ile caz, salı akşamları ise şiir geceleri düzenleniyor.

Veli Kafe & Bar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Veli

Aşık Veli

Mecnunum Leyla'mı Gördüm Bir Kerece Bakdı Geçti Ne Sordu Ne De Söyledi Kaşlarını Yıktı Geçti Veli'm Eydür Ne Hikmet İş Uyumadım Ki Görem Bir Düş Zülfünü Kement Eylemiş Boğazıma Taktı...
  2. Veli

Veli

Bakınız; Evliya.Rüyada bir veli ile karsilasip onunla konustugunuzu görmek, din bakimindan aydinlanmaya ihtiyaciniz bulunduguna delalet eder.
  3. Bar

Bar

Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Rüyada bir bara gitmek para kazanmak için yasal yollara başvurmayacağınız ve daha sonra...
  4. Hasta Kuş Kafesiniz Var mı?

Hasta Kuş Kafesiniz Var mı?

kuş kumu nasıl kullanılır sülük kanaması nasıl durur Birden fazla kuş besleyenlerin mutlaka her zaman bir hasta kuş kafesi olmalıdır. Bu kafeste yalnızca hasta kuşa bakılacaktır. Hasta kuşun kafesinde de normal kuşun kafesinde bulundurduğunuz malzemeler bulunmalıdır. Bazı vakalarda hasta kuş kendini fazla kötü hissetmez. Bu yüzden onun rahatça hareket edebileceği bir alan hazırladığınızdan...
  5. Kuş kafesinden abajur

Kuş kafesinden abajur

abajur kuş kafesi Hem ilginç hem dekoratif balkon yada bahçenizde tercih edebilirsiniz bana göre :tik:Resimdeki gibi bir kuş kafesini biraz emek ve sabırla, şık ve sevimli bir abajura dönüştürün.

Sayfayı Paylaş