gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Victoria's Secret 2011 2012 Sonbahar Kış

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

Victorias secret, 2012 modelleri, iç giyim, gecelik modelleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Victoria's Secret yeni iç çamaşırı koleksiyonu ***** ve güzel takımlardan pijamalara kadar iç dünyamızı renklendirmeye devam ediyor... Yeni sezonun melekleri ise yine tanıdık resimler: Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel ve Lily Aldridge.

Gökkuşağının tüm renklerini bu koleksiyonda görmek mümkün. Morlar, pembeler, maviler, puantiyeliler ağırlıkta Melekler :)

Victoria's Secret 2011 2012 Sonbahar Kış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Victoria's Secret 2011 pijama modelleri

Victoria's Secret 2011 pijama modelleri

victoria secret pijama modelleri 2011 pijama modelleri victoria secret 2011 melekleri 2011 kışına özel Victoria's Secret'tan yepyeni pijama modelleri. Hem gözümüze hem zevkimize hitap eden bu pijamalar çok rahat.Ben çok beğenerek bunları sizin için seçtim ve bakalım sizlerde beğenecekmisiniz.:) Özelikle buna bayıldım:hıms:
  2. Victoria's Secret 2011 Rahat Giyim

Victoria's Secret 2011 Rahat Giyim

Victoria's Secret 2011 Birbirinden güzel cicilerini sizlere sunuyorum Melekler .. Ben bayıldım zor ayılttılar hahaha :) Baştan söleyim göz koymayın o benim :)
  3. 2011-2012 Versace Sonbahar-Kış Çanta Koleksiyonu

2011-2012 Versace Sonbahar-Kış Çanta Koleksiyonu

2011-2012 versace, sonbahar-kış, çanta koleksiyonu, resimleri, modelleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Donatella Versace 2011-2012 sonbahar-kış ayları için 2012 model çantalarını bir defileyle tanıtmış melekler.. Torba tarz çanta sevenlerin hoşuna gidecek olan koleksiyondan seçmeler sizler için... 2011-2012 Chanel Çanta Koleksiyonu
  4. Network 2011-2012 Sonbahar Kış

Network 2011-2012 Sonbahar Kış

Network 2012 sonbahar kış 2012 elbise modelleri hakkında blgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Derilerin bu sezon çok moda olduğunu modayı takip eden herkesler bilirler. Deri Çizme modelleri Deri ceketler herkeslerin vazgeçilmezi oldu melekler. Network 2011-2012 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu, nostaljik ve feminen detayları, zamansız çizgisiyle dikkat çekiyor. Dünya trendlerini yeni yorumlarla...
  5. 2013 Kış Sezonu Victoria's Secret Ayakkabı Modelleri

2013 Kış Sezonu Victoria's Secret Ayakkabı Modelleri

Bu konu; victoria's secret kış ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Victoria's Secret denilince akla ilk olarak elbette ki birbirinden güzel Victoria's Secret melekleri ve iç çamaşırları geliyor. Ancak marka bunlardan ibaret değil tabi ki. Ünlü markanın kışlık ayakkabı modelleri de görülmeye değer. 2013 yılı için tasarlanan şık ve kaliteli kışlık ayakkabılarla...

Sayfayı Paylaş