gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Video İzleyemiyorum

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

video izleyemiyorum flash player facebook ta video izleyemiyorum mozillada facebookta flash player yüklü ama Tüm video sitelerine gidiyorum ama bir türlü videoları izleyemiyorum diyen arkadaşlarımıza yardım amaçlı bu konuyu açma ihtiyacı hissettim arkadaşlarım.
    Yani hiçbir video sitesinde video izleyemiyorsanız arkadaşlarım ;

Birinci Denenecek işlem,

Flash player de sorun vardır. Flash playerin en son sürümünü yüklemek için bu adresten Agree and install now a tıkla, ekranda flash oynamaya başlayınca yüklenmiş demektir, muhtemelen de sorunun düzelecektir.
    Adobe - Adobe Flash Player

İkinci İşlem tarayıcıyı değiştirmek,

Bunun İçinde BURAYI tıklayarak MOZİLLA'nın son sürümünü indirerek deneme yapabilirsiniz arkadaşlarım.

Video İzleyemiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Video Maker

Video Maker

burayı tıklayınız
  2. video

video

admin arkadaslar kirac fan topigine video eklemek istiyorum, video eklemek yasakmi ,cevap yazarsaniz sevinirim
  3. Rihanna'nın Video Klip İmajı

Rihanna'nın Video Klip İmajı

Saçlarının rengini ve şeklini çok beğendim fakat kıyafetini hiç beğenmedim açıkçası.Hırkası ,korsesi ,şortu ,çorabı tek başına oldukça hoş fakat kombine edildiğinde pek bi manasız olmuş...Terliğine de diyecek söz bulamıyorum.:24: Salı günü Manhattan, New York’ta gerçekleşen “What’s my name” şarkısının video çekiminde iddialı kıyafetiyle rol aldı. Rihanna dar korsesi, yırtık kot şortu,...
  4. Facebooka Hangi Formatta Video / Videolar Yüklenir yükleyebilirim ?

Facebooka Hangi Formatta Video / Videolar Yüklenir yükleyebilirim ?

Facebooka Nasıl Video Yüklenir, Facebook’ a Video Ekleme Nasıl Yapılır ? Facebooka Hangi Formatta Video Yüklenir? Facebook hemen her tür videoyu destekler. Listenin tamamı şöyledir: .3g2 (Mobil Video) .3gp (Mobil Video) .3gpp (Mobil Video) .asf (Windows Media Video) .avi (AVI Video) .dat (MPEG Video) .flv (Flash Video) .m4v (MPEG-4 Video) .mkv (Matroska Formatı) .mod (MOD Video) .mov...

Sayfayı Paylaş