gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Vodafonedan Ringa İptal Etmek İçin

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

vodafone, ringa iptali, nasıl oluyor, üyelik, hangi numaraya mesaj atılıyor, ile ilgili bilgiler burada melekler

Cep telefonu hayatımızın vazgeçilmezi oldu melekler :) Operatör sayısı da fazlalaşınca herkes kendine göre kampanyalar yaparak müşteri çekmeye çalışıyor.

Bu hizmetlerden biri de ringa! Sizi arayanların beklerken müzik dinlemesi hizmeti olan ringaya üyelik için “ABONE” yazıp 7060 a mesaj atmanız yada 7060 aramanız yeterlidir.Servisin üyeliği ilk ay ücretsizdir. ancak birinci aydan sonra ayda 16 kontor veya 2 ytl verip bu kampanyaya devam edebilirsiniz.

Eğer bu hizmeti iptal ettirmek istiyorsanız ,IPTAL yazıp 7060’a SMS göndermeniz yeterlidir.

Bunun dışında Vodafone Türkiye, Vodafone live!, 7060 Sesli Yanıt Sistemi, Vodafone Müşteri Hizmetleri (4440542) ve Vodafone Shoplar vasıtasıyla da aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Vodafonedan Ringa İptal Etmek İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Space’i İptal Etmek

Msn Space’i İptal Etmek

bodoo msn bodoo chat nedir türkiye Msn Space‘inizi 5 adımda iptal edebilir, kapatabilirsiniz. İşte izlemeniz gereken adımlar. 1.Öncelik msn oturumunuzu açınız ve msn space‘inize giriniz. 2.Sağ üst köşedeki Options, Seçenekler bağlantısına tıklayın. 3.İlk seçenek olarak Space settings, Alan ayarları görüntülenecektir. Eğer bu adım görünmüyorsa sağdaki menüden Space settings, Alan ayarları...
  2. uyeligimi iptal etmek istiyorum

uyeligimi iptal etmek istiyorum

nasil olcak bilmiyorum ama siz mi iptal etceksiniz ben mi?iptal ederseniz sevinirim.
  3. Ringa İptal Etmek

Ringa İptal Etmek

Turkcell ve Vodafone den ringa iptal edilmesi için ne yapmak gerekiyor tam olarak anlatır mısınız.
  4. Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek

Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek

Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek istiyorum bunu nasıl yapacağım lütfen bana yardımcı olun.
  5. Avea Çalarken Dinlet Servisi Ringa Nasıl İptal Edilir ?

Avea Çalarken Dinlet Servisi Ringa Nasıl İptal Edilir ?

Avea Ringa İptal et Ringa nasıl iptal edilir Avea Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz Aveanın çalarken dinlet servisi ringa nasıl iptal edilir avea bilgileri ile karşınızdayız. Eğer siz de artık bu servisi kullanmak istemiyorsanız bu sayfamızda vereceğimiz Avea Ringa İptal et bilgileri işinize yarayacaktır. Ayrıca avea aylık döküm bilgileri konumuzda forumumuzda...

Sayfayı Paylaş