gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-gelevera deresi

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

gelevera deresi notaları gelevera deresi nota notası gelevere dersi Koyverdun gittun beni Allahundan bulasun Kimse almasun seni yine bana kalasun
    Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar
    Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar

Gelevera deresi iki dağun arasi
    Yuzunden silinmesun piçağumun yarasi

volkan konak-gelevera deresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Gelevera Deresi

Kazım Koyuncu - Gelevera Deresi

gelevera deresi nerede Koyverdun gittun beni Allah'undan bulasun Kimse almasun seni yine bana kalasun Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar Gelevera deresi iki dağun arasi Yuzunden silinmesun piçağumun yarasi Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar söz:Anonim
  2. volkan konak-maçka

volkan konak-maçka

volkan konak maçka bu sitem bir ince sızı yazamadın mı bir yazı gönder maçka ya maçka ya bu sitem bir ince sızı siner maçka ya maçka ya dağlarında çam ormanı havası gönül dermanı dere boyunca dumanı siner maçka ya maçka ya geldi kemençe sezilmiş çamlar horona dizilmiş türkünün dili çözülmüş yanar maçka ya maçka ya dağlarında çam ormanı havası gönül dermanı dere boyunca dumanı siner maçka...
  3. Kazım Koyuncu - Gelevera Deresi (akor)

Kazım Koyuncu - Gelevera Deresi (akor)

gelevera deresi notaları gelevera deresi nota akor koyverdin gittin beni akor tab C Am C Am Koyverdun gittun beni oy koyverdun gittun beni C Am C Am Allahundan bulasun oy allahundan bulasun Dm Am Dm Am Kimse almasun seni kimse almasun seni da C Am Yine bana kalasun Am Am Sevduğum senun aşkın cigerlerumi dağlar C Am C Am Hiç mi duşunmedun sen hiçmi duşunmedun sen oy.. F G F Am Sevduğun...
  4. Volkan Konak konseri

Volkan Konak konseri

volkan konak Volkan Konak konseri, tarihi, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Konsere gidecek meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) Volkan Konak Mekan:Golden Tulip Otel – Dereboyu Caddesi – Lefkoşa / Kıbrıs Tarih:20 Mayıs 2011 Cuma 21:00

Sayfayı Paylaş